ONLINE BOOKING

Κάνετε άμεσα κράτηση θέσης στο Δαϊς, για την δραστηριότητα που επιθυμείτε σε 3 απλά βήματα!

ΒΗΜΑ 1

Εντοπίστε την δραστηριότητα που επιθυμείτε.

ΒΗΜΑ 2

Ελέγξτε για την διαθεσιμότητα των θέσεων.

ΒΗΜΑ 3

Πατήστε την επιλογή “Κλείστε Θέση”, συμπληρώστε τα στοιχεία σας και ολοκληρώστε την κράτησή σας.

ΩΡΑΡΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ 26/10 ΕΩΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 1/10 (ΤΕΤΑΡΤΗ 28/10 ΑΡΓΙΑ)

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΥΡΙΑΚΗ
08:00
TRX
Ιάσονας
08:00
08:40
4/4 θέσεις διαθέσιμες
TRXSPECIAL CLASSES
TRX
Ντόρα
08:00
08:40
4/4 θέσεις διαθέσιμες
TRXSPECIAL CLASSES
TRX
Ντόρα
08:00
08:40
4/4 θέσεις διαθέσιμες
TRXSPECIAL CLASSES
08:30
09:00
TRX
Ιάσονας
09:00
09:40
3/4 θέσεις διαθέσιμες
TRXSPECIAL CLASSES
TRX
Ντόρα
09:00
09:40
4/4 θέσεις διαθέσιμες
TRXSPECIAL CLASSES
TRX
Ντόρα
09:00
09:40
3/4 θέσεις διαθέσιμες
TRXSPECIAL CLASSES
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
TRX
Ντόρα
18:00
18:40
4/4 θέσεις διαθέσιμες
TRXSPECIAL CLASSES
TRX
Γιάννης
18:20
19:00
4/4 θέσεις διαθέσιμες
TRXSPECIAL CLASSES
18:30
TRX
Γιάννης
18:30
19:10
2/4 θέσεις διαθέσιμες
TRXSPECIAL CLASSES

TRX
Γιάννης
19:10
19:50
4/4 θέσεις διαθέσιμες
TRXSPECIAL CLASSES
19:00
TRX
Ειρήνη
19:00
19:40
4/4 θέσεις διαθέσιμες
TRXSPECIAL CLASSES

TRX
Ειρήνη
19:40
20:20
4/4 θέσεις διαθέσιμες
TRXSPECIAL CLASSES

TRX
Ειρήνη
20:20
21:00
4/4 θέσεις διαθέσιμες
TRXSPECIAL CLASSES
19:30
20:00
TRX
Ντόρα
20:20
21:00
4/4 θέσεις διαθέσιμες
TRXSPECIAL CLASSES
20:30

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΥΡΙΑΚΗ
08:00
BE FIT
Βαγγέλης (85')
08:00
09:30
Studio 1
0/7 θέσεις διαθέσιμες
BE FITΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
SWEDISH EXERCISE
Παντελής (55')
08:00
09:00
Studio 1
7/7 θέσεις διαθέσιμες
SWEDISH EXERCISEΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
STEP BY STEP
Παντελής (55')
08:00
09:00
Studio 1
6/7 θέσεις διαθέσιμες
STEP BY STEPΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
08:30
09:00
09:30
10:00
BE FIT
Βαγγέλης (55')
10:00
11:00
Εξωτερικά Γήπεδα
10/18 θέσεις διαθέσιμες
BE FITΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
10:30
11:00
11:30
SWEDISH EXERCISE
Παντελής (55')
11:30
12:30
Studio 1
5/7 θέσεις διαθέσιμες
SWEDISH EXERCISEΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
AERO-FUN
Βαγγέλης (55')
18:00
19:00
Studio 1
0/7 θέσεις διαθέσιμες
AERO-FUNΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
IN SHAPE
Παντελής (55')
18:00
19:00
Studio 1
5/7 θέσεις διαθέσιμες
IN SHAPE ΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
AERO-FUN
Βαγγέλης (55')
18:00
19:00
Studio 1
3/7 θέσεις διαθέσιμες
AERO-FUNΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
IN SHAPE
Παντελής (55')
18:00
19:00
Studio 1
4/8 θέσεις διαθέσιμες
IN SHAPEΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
18:30
19:00
OUTFIT
Ειρήνη (55΄)
19:00
20:00
Εξωτερικά Γήπεδα
18/18 θέσεις διαθέσιμες
OUTFITΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

STEP MANIA
Παντελής (55')
19:00
20:00
Studio 1
4/7 θέσεις διαθέσιμες
STEP MANIAΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
RUNNING CLUB
Πρόδρομος (55')
19:00
20:00
Εξωτερικά Γήπεδα
18/18 θέσεις διαθέσιμες
RUNNING CLUBΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
OUTFIT
Γιάννης (55΄)
19:00
20:00
Εξωτερικά Γήπεδα
18/18 θέσεις διαθέσιμες
OUTFITΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

STEP MANIA
Παντελής (55')
19:00
20:00
Studio 1
7/7 θέσεις διαθέσιμες
STEP MANIAΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
RUNNING CLUB
Πρόδρομος (55')
19:00
20:00
Εξωτερικά Γήπεδα
17/18 θέσεις διαθέσιμες
RUNNING CLUBΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
19:30
20:00
ZUMBA DANCE
Ξένια (55')
20:00
21:00
Studio 1
7/7 θέσεις διαθέσιμες
ZUMBA DANCEΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
ZUMBA DANCE
Ξένια (55')
20:00
21:00
Studio 1
7/7 θέσεις διαθέσιμες
ZUMBA DANCEΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
ZUMBA DANCE
Ξένια (55’)
20:00
21:00
Studio 1
7/7 θέσεις διαθέσιμες
ZUMBA DANCEΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
20:30

ΔΕΥΤΕΡΑ

  • AERO-FUN Βαγγέλης (55') · Studio 1 0/7 θέσεις διαθέσιμες
  • OUTFIT Ειρήνη (55΄) · Εξωτερικά Γήπεδα18/18 θέσεις διαθέσιμες
  • STEP MANIA Παντελής (55') · Studio 14/7 θέσεις διαθέσιμες
  • ZUMBA DANCE Ξένια (55') · Studio 17/7 θέσεις διαθέσιμες

ΤΡΙΤΗ

  • BE FIT Βαγγέλης (85') · Studio 10/7 θέσεις διαθέσιμες
  • IN SHAPE Παντελής (55') · Studio 15/7 θέσεις διαθέσιμες
  • RUNNING CLUB Πρόδρομος (55') · Εξωτερικά Γήπεδα18/18 θέσεις διαθέσιμες

ΤΕΤΑΡΤΗ

  • SWEDISH EXERCISE Παντελής (55') · Studio 17/7 θέσεις διαθέσιμες
  • OUTFIT Γιάννης (55΄) · Εξωτερικά Γήπεδα18/18 θέσεις διαθέσιμες
  • STEP MANIA Παντελής (55') · Studio 17/7 θέσεις διαθέσιμες
  • ZUMBA DANCE Ξένια (55') · Studio 17/7 θέσεις διαθέσιμες

ΠΕΜΠΤΗ

  • AERO-FUN Βαγγέλης (55') · Studio 1 3/7 θέσεις διαθέσιμες
  • RUNNING CLUB Πρόδρομος (55') · Εξωτερικά Γήπεδα17/18 θέσεις διαθέσιμες

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

  • STEP BY STEP Παντελής (55') · Studio 16/7 θέσεις διαθέσιμες
  • IN SHAPE Παντελής (55') · Studio 14/8 θέσεις διαθέσιμες
  • ZUMBA DANCE Ξένια (55’) · Studio 17/7 θέσεις διαθέσιμες

ΣΑΒΒΑΤΟ

  • BE FIT Βαγγέλης (55') · Εξωτερικά Γήπεδα10/18 θέσεις διαθέσιμες

ΚΥΡΙΑΚΗ

  • SWEDISH EXERCISE Παντελής (55') · Studio 15/7 θέσεις διαθέσιμες
ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΥΡΙΑΚΗ
06:30
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
06:45
08:00
19/20 θέσεις διαθέσιμες
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
06:45
08:00
25/25 θέσεις διαθέσιμες
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
06:45
08:00
20/20 θέσεις διαθέσιμες
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
06:45
08:00
20/20 θέσεις διαθέσιμες
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
06:45
08:00
20/20 θέσεις διαθέσιμες
07:00
07:30
08:00
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
08:00
09:15
20/20 θέσεις διαθέσιμες

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
09:15
10:30
17/20 θέσεις διαθέσιμες
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
08:00
09:15
24/25 θέσεις διαθέσιμες

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
09:15
10:30
25/25 θέσεις διαθέσιμες
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
08:00
09:15
20/20 θέσεις διαθέσιμες

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
09:15
10:30
20/20 θέσεις διαθέσιμες
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
08:00
09:15
17/20 θέσεις διαθέσιμες

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
09:15
10:30
20/20 θέσεις διαθέσιμες
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
08:00
09:15
19/20 θέσεις διαθέσιμες

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
09:15
10:30
20/20 θέσεις διαθέσιμες
08:30
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
08:45
10:00
20/20 θέσεις διαθέσιμες
09:00
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
09:15
10:30
20/20 θέσεις διαθέσιμες
09:30
10:00
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
10:00
11:15
20/20 θέσεις διαθέσιμες

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
11:15
12:30
20/20 θέσεις διαθέσιμες
10:30
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
10:30
11:45
20/20 θέσεις διαθέσιμες

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
11:45
13:00
20/20 θέσεις διαθέσιμες
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
10:30
11:45
20/20 θέσεις διαθέσιμες

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
11:45
13:00
20/20 θέσεις διαθέσιμες
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
10:30
11:45
20/20 θέσεις διαθέσιμες

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
11:45
13:00
20/20 θέσεις διαθέσιμες
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
10:30
11:45
20/20 θέσεις διαθέσιμες

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
11:45
13:00
20/20 θέσεις διαθέσιμες
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
10:30
11:45
20/20 θέσεις διαθέσιμες

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
11:45
13:00
20/20 θέσεις διαθέσιμες
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
10:30
11:45
19/20 θέσεις διαθέσιμες

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
11:45
13:00
19/20 θέσεις διαθέσιμες
11:00
11:30
12:00
12:30
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
12:30
13:45
20/20 θέσεις διαθέσιμες

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
13:45
15:00
20/20 θέσεις διαθέσιμες
13:00
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
13:00
14:15
20/20 θέσεις διαθέσιμες

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
14:15
15:30
20/20 θέσεις διαθέσιμες
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
13:00
14:15
20/20 θέσεις διαθέσιμες

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
14:15
15:30
25/25 θέσεις διαθέσιμες
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
13:00
14:15
20/20 θέσεις διαθέσιμες

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
14:15
15:30
20/20 θέσεις διαθέσιμες
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
13:00
14:15
20/20 θέσεις διαθέσιμες

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
14:15
15:30
20/20 θέσεις διαθέσιμες
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
13:00
14:15
20/20 θέσεις διαθέσιμες

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
14:15
15:30
20/20 θέσεις διαθέσιμες
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
13:00
14:15
20/20 θέσεις διαθέσιμες
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
15:30
16:45
20/20 θέσεις διαθέσιμες

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
16:45
18:00
20/20 θέσεις διαθέσιμες
16:00
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
16:00
17:15
20/20 θέσεις διαθέσιμες

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
17:15
18:30
20/20 θέσεις διαθέσιμες
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
16:00
17:15
20/20 θέσεις διαθέσιμες

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
17:15
18:30
20/20 θέσεις διαθέσιμες
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
16:00
17:15
25/25 θέσεις διαθέσιμες

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
17:15
18:30
25/25 θέσεις διαθέσιμες
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
16:00
17:15
20/20 θέσεις διαθέσιμες

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
17:15
18:30
20/20 θέσεις διαθέσιμες
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
16:00
17:15
20/20 θέσεις διαθέσιμες

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
17:15
18:30
20/20 θέσεις διαθέσιμες
16:30
17:00
17:30
18:00
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
18:00
19:00
20/20 θέσεις διαθέσιμες
18:30
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
18:30
19:45
23/25 θέσεις διαθέσιμες

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
19:45
21:00
19/20 θέσεις διαθέσιμες
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
18:30
19:45
20/20 θέσεις διαθέσιμες

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
19:45
21:00
20/20 θέσεις διαθέσιμες
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
18:30
19:45
20/20 θέσεις διαθέσιμες

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
19:45
21:00
20/20 θέσεις διαθέσιμες
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
18:30
19:45
20/20 θέσεις διαθέσιμες

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
19:45
21:00
20/20 θέσεις διαθέσιμες
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
18:30
19:45
20/20 θέσεις διαθέσιμες

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
19:45
21:00
19/20 θέσεις διαθέσιμες
19:00
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
19:00
20:00
20/20 θέσεις διαθέσιμες
19:30
20:00
20:30
21:00
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
21:00
23:00
20/20 θέσεις διαθέσιμες
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
21:00
23:00
20/20 θέσεις διαθέσιμες
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
21:00
23:00
20/20 θέσεις διαθέσιμες
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
21:00
23:00
19/20 θέσεις διαθέσιμες
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
21:00
23:00
20/20 θέσεις διαθέσιμες
21:30
22:00
22:30

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΥΡΙΑΚΗ
08:00
ABS-LEGS
Βαγγέλης (85')
08:00
09:30
Studio 1
1/7 θέση διαθέσιμη
ABS-LEGSΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

MIX & MATCH
Μαρί (55')
09:00
10:00
Studio 2
9/13 θέσεις διαθέσιμες
MIX & MATCHΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
08:30
09:00
MIX & MATCH
Μαρία (55')
09:00
10:00
Studio 2
13/13 θέσεις διαθέσιμες
MIX & MATCHΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
MIX & MATCH
Μαρία (55')
09:00
10:00
Studio 2
7/13 θέσεις διαθέσιμες
MIX & MATCHΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
09:30
10:00
10:30
11:00
ABS-LEGS
Ευγενία. (55')
11:00
12:00
Studio 2
13/13 θέσεις διαθέσιμες
ABS-LEGSΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
SPARTAN & CORE
ΟΜΑΔΑ FITNESS (55΄)
11:00
12:00
Studio 2
13/13 θέσεις διαθέσιμες
SPARTAN & COREΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
11:30
12:00
ΗΙΙΤ
Ντόρα (55΄)
12:00
13:00
Studio 2
12/13 θέσεις διαθέσιμες
ΗΙΙΤΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
12:30
13:00
CORE SPECIFIC
Ντόρα (30΄)
13:00
13:30
Studio 2
13/13 θέσεις διαθέσιμες
CORE SPECIFICΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
ABS-LEGS
Βαγγέλης (55')
17:00
18:00
Εξωτερικά Γήπεδα
13/15 θέσεις διαθέσιμες
ABS-LEGSΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
ABS-LEGS
Χριστίνα Β. (55΄)
17:00
18:00
Studio 1
13/13 θέσεις διαθέσιμες
ABS-LEGS ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
ABS-LEGS
Χριστίνα Β. (55')
17:00
18:00
Studio 1
7/7 θέσεις διαθέσιμες
ABS-LEGSΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
17:30
18:00
BODY SCULPT
Ειρήνη (55')
18:00
19:00
Εκθεσιακός Χώρος
10/11 θέσεις διαθέσιμες
BODY SCULPTΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
BODY SCULPT
Χριστίνα Β. (55')
18:00
19:00
Εκθεσιακός Χώρος
11/11 θέσεις διαθέσιμες
BODY SCULPTΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
BODY SCULPT
Ειρήνη (55')
18:00
19:00
Εκθεσιακός Χώρος
10/11 θέσεις διαθέσιμες
BODY SCULPTΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
18:30
19:00
ΗΙΙΤ
Ντόρα (55΄)
19:00
20:00
Εξωτερικά Γήπεδα
17/18 θέσεις διαθέσιμες
ΗΙΙΤΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

OUTFIT
Ειρήνη (55΄)
19:00
20:00
Εξωτερικά Γήπεδα
18/18 θέσεις διαθέσιμες
OUTFITΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
MIX & MATCH
Μαρί (55')
19:00
20:00
Studio 1
6/7 θέσεις διαθέσιμες
MIX & MATCHΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

TABATAS WORKOUT
Χριστίνα Β. (55΄)
19:00
20:00
Studio 2
10/13 θέσεις διαθέσιμες
TABATAS WORKOUTΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
ΗΙΙΤ
Κατερίνα (55΄)
19:00
20:00
Εξωτερικά Γήπεδα
17/18 θέσεις διαθέσιμες
ΗΙΙΤΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

OUTFIT
Γιάννης (55΄)
19:00
20:00
Εξωτερικά Γήπεδα
18/18 θέσεις διαθέσιμες
OUTFITΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
ABS-LEGS
Βαγγέλης (55')
19:00
20:00
Εξωτερικά Γήπεδα
11/15 θέσεις διαθέσιμες
ABS-LEGSΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

TABATAS WORKOUT
Ιάσωνας (55΄)
19:00
20:00
Εξωτερικά Γήπεδα
18/18 θέσεις διαθέσιμες
TABATAS WORKOUTΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
HIPS & ABS
Παντελής (55')
19:00
20:00
Studio 1
5/7 θέσεις διαθέσιμες
HIPS & ABSΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

SPARTAN & CORE
Χριστίνα Β. (55΄)
19:00
20:00
Studio 2
11/13 θέσεις διαθέσιμες
SPARTAN & COREΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
19:30
20:00
CROSS TRAINING
Αντώνης (55΄)
20:00
21:00
Εξωτερικά Γήπεδα
18/18 θέσεις διαθέσιμες
CROSS TRAININGΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
BOOT CAMP
Ντόρα (55')
20:00
21:00
Εξωτερικά Γήπεδα
17/18 θέσεις διαθέσιμες
BOOT CAMPΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
CROSS TRAINING
Γιάννης (55΄)
20:00
21:00
Εξωτερικά Γήπεδα
18/18 θέσεις διαθέσιμες
CROSS TRAININGΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
BOOT CAMP
Γιάννης (55')
20:00
21:00
Εξωτερικά Γήπεδα
18/18 θέσεις διαθέσιμες
BOOT CAMPΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
CROSS TRAINING
Αντώνης (55')
20:00
21:00
Εξωτερικά Γήπεδα
18/18 θέσεις διαθέσιμες
CROSS TRAININGΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
20:30

ΔΕΥΤΕΡΑ

  • ABS-LEGS Βαγγέλης (85') · Studio 1 1/7 θέση διαθέσιμη
  • MIX & MATCH Μαρί (55') · Studio 29/13 θέσεις διαθέσιμες
  • ABS-LEGS Βαγγέλης (55') · Εξωτερικά Γήπεδα13/15 θέσεις διαθέσιμες
  • BODY SCULPT Ειρήνη (55') · Εκθεσιακός Χώρος10/11 θέσεις διαθέσιμες
  • ΗΙΙΤ Ντόρα (55΄) · Εξωτερικά Γήπεδα17/18 θέσεις διαθέσιμες
  • OUTFIT Ειρήνη (55΄) · Εξωτερικά Γήπεδα18/18 θέσεις διαθέσιμες
  • CROSS TRAINING Αντώνης (55΄) · Εξωτερικά Γήπεδα18/18 θέσεις διαθέσιμες

ΤΡΙΤΗ

  • BODY SCULPT Χριστίνα Β. (55') · Εκθεσιακός Χώρος11/11 θέσεις διαθέσιμες
  • MIX & MATCH Μαρί (55') · Studio 16/7 θέσεις διαθέσιμες
  • TABATAS WORKOUT Χριστίνα Β. (55΄) · Studio 210/13 θέσεις διαθέσιμες
  • BOOT CAMP Ντόρα (55') · Εξωτερικά Γήπεδα17/18 θέσεις διαθέσιμες

ΤΕΤΑΡΤΗ

  • MIX & MATCH Μαρία (55') · Studio 213/13 θέσεις διαθέσιμες
  • ABS-LEGS Ευγενία. (55') · Studio 213/13 θέσεις διαθέσιμες
  • ABS-LEGS Χριστίνα Β. (55΄) · Studio 113/13 θέσεις διαθέσιμες
  • BODY SCULPT Ειρήνη (55') · Εκθεσιακός Χώρος10/11 θέσεις διαθέσιμες
  • ΗΙΙΤ Κατερίνα (55΄) · Εξωτερικά Γήπεδα17/18 θέσεις διαθέσιμες
  • OUTFIT Γιάννης (55΄) · Εξωτερικά Γήπεδα18/18 θέσεις διαθέσιμες
  • CROSS TRAINING Γιάννης (55΄) · Εξωτερικά Γήπεδα18/18 θέσεις διαθέσιμες

ΠΕΜΠΤΗ

  • ABS-LEGS Βαγγέλης (55') · Εξωτερικά Γήπεδα11/15 θέσεις διαθέσιμες
  • TABATAS WORKOUT Ιάσωνας (55΄) · Εξωτερικά Γήπεδα18/18 θέσεις διαθέσιμες
  • BOOT CAMP Γιάννης (55') · Εξωτερικά Γήπεδα18/18 θέσεις διαθέσιμες

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

  • MIX & MATCH Μαρία (55') · Studio 27/13 θέσεις διαθέσιμες
  • ABS-LEGS Χριστίνα Β. (55') · Studio 1 7/7 θέσεις διαθέσιμες
  • HIPS & ABS Παντελής (55') · Studio 15/7 θέσεις διαθέσιμες
  • SPARTAN & CORE Χριστίνα Β. (55΄) · Studio 211/13 θέσεις διαθέσιμες
  • CROSS TRAINING Αντώνης (55') · Εξωτερικά Γήπεδα18/18 θέσεις διαθέσιμες

ΣΑΒΒΑΤΟ

  • ΗΙΙΤ Ντόρα (55΄) · Studio 212/13 θέσεις διαθέσιμες
  • CORE SPECIFIC Ντόρα (30΄) · Studio 213/13 θέσεις διαθέσιμες

ΚΥΡΙΑΚΗ

  • SPARTAN & CORE ΟΜΑΔΑ FITNESS (55΄) · Studio 213/13 θέσεις διαθέσιμες
ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΥΡΙΑΚΗ
08:00
SUN SHINE YOGA
Μαριάννα (55')
08:00
09:00
Studio 2
12/13 θέσεις διαθέσιμες
SUN SHINE YOGA ΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
SPINE RELIEF
Ευγενία (55')
08:00
09:00
Studio 2
13/13 θέσεις διαθέσιμες
SPINE RELIEFΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
SUN SHINE YOGA
Μαριάννα (55')
08:00
09:00
Studio 2
12/13 θέσεις διαθέσιμες
SUN SHINE YOGAΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
08:30
09:00
PILATES
Κατερίνα Σ. (55')
09:00
10:00
Studio 2
6/13 θέσεις διαθέσιμες
PILATESΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
PILATES
Ντόρα (55')
09:00
10:00
Studio 2
8/13 θέσεις διαθέσιμες
PILATESΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
09:30
10:00
SPINE RELIEF
Ευγενία (55')
10:00
11:00
Studio 2
3/13 θέσεις διαθέσιμες
SPINE RELIEFΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
PILATES
Μαρία (55')
10:00
11:00
Studio 2
11/13 θέσεις διαθέσιμες
PILATESΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
BODY RELIEF
Ντόρα (55')
10:00
11:00
Studio 2
12/13 θέσεις διαθέσιμες
BODY RELIEFΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
PILATES
Μαρία (55')
10:00
11:00
Studio 2
4/13 θέσεις διαθέσιμες
PILATESΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
10:30
11:00
PILATES
Μαρία (55')
11:00
12:00
Studio 2
7/13 θέσεις διαθέσιμες
PILATESΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
11:30
12:00
DYNAMIC HATHA YOGA
Ειρήνη & Ευγενία (85')
12:00
13:30
Studio 2
11/13 θέσεις διαθέσιμες
DYNAMIC HATHA YOGAΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
PILATES
Μαρία (55')
17:00
18:00
Εκθεσιακός Χώρος
5/11 θέσεις διαθέσιμες
PILATESΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
PILATES
Μαρία (55')
17:00
18:00
Εκθεσιακός Χώρος
4/11 θέσεις διαθέσιμες
PILATESΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
17:30
18:00
PILATES
Μαρί (55')
18:00
19:00
Studio 1
7/7 θέσεις διαθέσιμες
PILATESΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
BODY RELIEF
Αντώνης (55')
18:00
19:00
Εκθεσιακός Χώρος
10/11 θέσεις διαθέσιμες
BODY RELIEFΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
18:30
19:00
HATHA YOGA
Μαργαρίτα (55')
19:00
20:00
Εκθεσιακός Χώρος
10/11 θέσεις διαθέσιμες
HATHA YOGAΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
BODY RELIEF
Μαρί (55')
19:00
20:00
Εκθεσιακός Χώρος
11/11 θέσεις διαθέσιμες
BODY RELIEFΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
DYNAMIC FLOW YOGA
Ευγενία (55')
19:00
20:00
Εκθεσιακός Χώρος
9/11 θέσεις διαθέσιμες
DYNAMIC FLOW YOGAΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
19:30
20:00
PILATES
Μαργαρίτα (55')
20:00
21:00
Εκθεσιακός Χώρος
6/11 θέσεις διαθέσιμες
PILATESΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
DYNAMIC FLOW YOGA
Μαρί (55')
20:00
21:00
Εκθεσιακός Χώρος
10/11 θέσεις διαθέσιμες
DYNAMIC FLOW YOGAΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

PILATES
Μαργαρίτα (55')
20:00
21:00
Studio 1
5/7 θέσεις διαθέσιμες
PILATESΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
PILATES
Κατερίνα (55')
20:00
21:00
Εκθεσιακός Χώρος
11/11 θέσεις διαθέσιμες
PILATESΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
DYNAMIC FLOW YOGA
Μαριάννα (55')
20:00
21:00
Εκθεσιακός Χώρος
11/11 θέσεις διαθέσιμες
DYNAMIC FLOW YOGAΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

PILATES
Κατερίνα (55')
20:00
21:00
Studio 1
6/7 θέσεις διαθέσιμες
PILATESΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
PILATES
Ευγενία (55')
20:00
21:00
Εκθεσιακός Χώρος
11/13 θέσεις διαθέσιμες
PILATESΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
20:30
21:00
DYNAMIC HATHA YOGA
Μαργαρίτα (55')
21:00
22:00
Εκθεσιακός Χώρος
11/11 θέσεις διαθέσιμες
DYNAMIC HATHA YOGAΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
FLOW STRECHING - MOBILITY
Ντόρα (55')
21:00
22:00
Studio 2
13/13 θέσεις διαθέσιμες
FLOW STRECHING - MOBILITYΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
DYNAMIC HATHA YOGA
Μαρί (55')
21:00
22:00
Εκθεσιακός Χώρος
11/11 θέσεις διαθέσιμες
DYNAMIC HATHA YOGAΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
21:30

ΔΕΥΤΕΡΑ

  • SPINE RELIEF Ευγενία (55') · Studio 23/13 θέσεις διαθέσιμες
  • HATHA YOGA Μαργαρίτα (55') · Εκθεσιακός Χώρος10/11 θέσεις διαθέσιμες
  • PILATES Μαργαρίτα (55') · Εκθεσιακός Χώρος6/11 θέσεις διαθέσιμες
  • DYNAMIC HATHA YOGA Μαργαρίτα (55') · Εκθεσιακός Χώρος11/11 θέσεις διαθέσιμες

ΤΡΙΤΗ

  • SUN SHINE YOGA Μαριάννα (55') · Studio 2 12/13 θέσεις διαθέσιμες
  • PILATES Κατερίνα Σ. (55') · Studio 26/13 θέσεις διαθέσιμες
  • PILATES Μαρία (55') · Εκθεσιακός Χώρος5/11 θέσεις διαθέσιμες
  • DYNAMIC FLOW YOGA Μαρί (55') · Εκθεσιακός Χώρος10/11 θέσεις διαθέσιμες
  • PILATES Μαργαρίτα (55') · Studio 15/7 θέσεις διαθέσιμες
  • FLOW STRECHING - MOBILITY Ντόρα (55') · Studio 213/13 θέσεις διαθέσιμες

ΤΕΤΑΡΤΗ

  • SPINE RELIEF Ευγενία (55') · Studio 213/13 θέσεις διαθέσιμες
  • PILATES Μαρία (55') · Studio 211/13 θέσεις διαθέσιμες
  • PILATES Μαρί (55') · Studio 17/7 θέσεις διαθέσιμες
  • BODY RELIEF Μαρί (55') · Εκθεσιακός Χώρος11/11 θέσεις διαθέσιμες
  • PILATES Κατερίνα (55') · Εκθεσιακός Χώρος11/11 θέσεις διαθέσιμες
  • DYNAMIC HATHA YOGA Μαρί (55') · Εκθεσιακός Χώρος11/11 θέσεις διαθέσιμες

ΠΕΜΠΤΗ

  • SUN SHINE YOGA Μαριάννα (55') · Studio 212/13 θέσεις διαθέσιμες
  • PILATES Ντόρα (55') · Studio 28/13 θέσεις διαθέσιμες
  • BODY RELIEF Ντόρα (55') · Studio 212/13 θέσεις διαθέσιμες
  • PILATES Μαρία (55') · Εκθεσιακός Χώρος4/11 θέσεις διαθέσιμες
  • DYNAMIC FLOW YOGA Μαριάννα (55') · Εκθεσιακός Χώρος11/11 θέσεις διαθέσιμες
  • PILATES Κατερίνα (55') · Studio 16/7 θέσεις διαθέσιμες

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

  • PILATES Μαρία (55') · Studio 24/13 θέσεις διαθέσιμες
  • BODY RELIEF Αντώνης (55') · Εκθεσιακός Χώρος10/11 θέσεις διαθέσιμες
  • DYNAMIC FLOW YOGA Ευγενία (55') · Εκθεσιακός Χώρος9/11 θέσεις διαθέσιμες
  • PILATES Ευγενία (55') · Εκθεσιακός Χώρος11/13 θέσεις διαθέσιμες

ΣΑΒΒΑΤΟ

ΚΥΡΙΑΚΗ

  • DYNAMIC HATHA YOGA Ειρήνη & Ευγενία (85') · Studio 211/13 θέσεις διαθέσιμες
ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΥΡΙΑΚΗ
08:00
ABS-LEGS
Βαγγέλης (85')
08:00
09:30
Studio 1
1/7 θέση διαθέσιμη
ABS-LEGSΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

MIX & MATCH
Μαρί (55')
09:00
10:00
Studio 2
9/13 θέσεις διαθέσιμες
MIX & MATCHΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
SUN SHINE YOGA
Μαριάννα (55')
08:00
09:00
Studio 2
12/13 θέσεις διαθέσιμες
SUN SHINE YOGA ΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

BE FIT
Βαγγέλης (85')
08:00
09:30
Studio 1
0/7 θέσεις διαθέσιμες
BE FITΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

PILATES
Κατερίνα Σ. (55')
09:00
10:00
Studio 2
6/13 θέσεις διαθέσιμες
PILATESΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
SPINE RELIEF
Ευγενία (55')
08:00
09:00
Studio 2
13/13 θέσεις διαθέσιμες
SPINE RELIEFΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

SWEDISH EXERCISE
Παντελής (55')
08:00
09:00
Studio 1
7/7 θέσεις διαθέσιμες
SWEDISH EXERCISEΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
SUN SHINE YOGA
Μαριάννα (55')
08:00
09:00
Studio 2
12/13 θέσεις διαθέσιμες
SUN SHINE YOGAΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
STEP BY STEP
Παντελής (55')
08:00
09:00
Studio 1
6/7 θέσεις διαθέσιμες
STEP BY STEPΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
08:30
09:00
MIX & MATCH
Μαρία (55')
09:00
10:00
Studio 2
13/13 θέσεις διαθέσιμες
MIX & MATCHΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
PILATES
Ντόρα (55')
09:00
10:00
Studio 2
8/13 θέσεις διαθέσιμες
PILATESΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
MIX & MATCH
Μαρία (55')
09:00
10:00
Studio 2
7/13 θέσεις διαθέσιμες
MIX & MATCHΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
09:30
10:00
SPINE RELIEF
Ευγενία (55')
10:00
11:00
Studio 2
3/13 θέσεις διαθέσιμες
SPINE RELIEFΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
PILATES
Μαρία (55')
10:00
11:00
Studio 2
11/13 θέσεις διαθέσιμες
PILATESΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
BODY RELIEF
Ντόρα (55')
10:00
11:00
Studio 2
12/13 θέσεις διαθέσιμες
BODY RELIEFΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
PILATES
Μαρία (55')
10:00
11:00
Studio 2
4/13 θέσεις διαθέσιμες
PILATESΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
BE FIT
Βαγγέλης (55')
10:00
11:00
Εξωτερικά Γήπεδα
10/18 θέσεις διαθέσιμες
BE FITΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
10:30
11:00
ABS-LEGS
Ευγενία. (55')
11:00
12:00
Studio 2
13/13 θέσεις διαθέσιμες
ABS-LEGSΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
PILATES
Μαρία (55')
11:00
12:00
Studio 2
7/13 θέσεις διαθέσιμες
PILATESΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
SPARTAN & CORE
ΟΜΑΔΑ FITNESS (55΄)
11:00
12:00
Studio 2
13/13 θέσεις διαθέσιμες
SPARTAN & COREΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

SWEDISH EXERCISE
Παντελής (55')
11:30
12:30
Studio 1
5/7 θέσεις διαθέσιμες
SWEDISH EXERCISEΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

DYNAMIC HATHA YOGA
Ειρήνη & Ευγενία (85')
12:00
13:30
Studio 2
11/13 θέσεις διαθέσιμες
DYNAMIC HATHA YOGAΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
11:30
12:00
ΗΙΙΤ
Ντόρα (55΄)
12:00
13:00
Studio 2
12/13 θέσεις διαθέσιμες
ΗΙΙΤΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
12:30
13:00
CORE SPECIFIC
Ντόρα (30΄)
13:00
13:30
Studio 2
13/13 θέσεις διαθέσιμες
CORE SPECIFICΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
ABS-LEGS
Βαγγέλης (55')
17:00
18:00
Εξωτερικά Γήπεδα
13/15 θέσεις διαθέσιμες
ABS-LEGSΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
PILATES
Μαρία (55')
17:00
18:00
Εκθεσιακός Χώρος
5/11 θέσεις διαθέσιμες
PILATESΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
ABS-LEGS
Χριστίνα Β. (55΄)
17:00
18:00
Studio 1
13/13 θέσεις διαθέσιμες
ABS-LEGS ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
PILATES
Μαρία (55')
17:00
18:00
Εκθεσιακός Χώρος
4/11 θέσεις διαθέσιμες
PILATESΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
ABS-LEGS
Χριστίνα Β. (55')
17:00
18:00
Studio 1
7/7 θέσεις διαθέσιμες
ABS-LEGSΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
17:30
18:00
AERO-FUN
Βαγγέλης (55')
18:00
19:00
Studio 1
0/7 θέσεις διαθέσιμες
AERO-FUNΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

BODY SCULPT
Ειρήνη (55')
18:00
19:00
Εκθεσιακός Χώρος
10/11 θέσεις διαθέσιμες
BODY SCULPTΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
BODY SCULPT
Χριστίνα Β. (55')
18:00
19:00
Εκθεσιακός Χώρος
11/11 θέσεις διαθέσιμες
BODY SCULPTΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

IN SHAPE
Παντελής (55')
18:00
19:00
Studio 1
5/7 θέσεις διαθέσιμες
IN SHAPE ΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
BODY SCULPT
Ειρήνη (55')
18:00
19:00
Εκθεσιακός Χώρος
10/11 θέσεις διαθέσιμες
BODY SCULPTΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

PILATES
Μαρί (55')
18:00
19:00
Studio 1
7/7 θέσεις διαθέσιμες
PILATESΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
AERO-FUN
Βαγγέλης (55')
18:00
19:00
Studio 1
3/7 θέσεις διαθέσιμες
AERO-FUNΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

STREET DANCE
Μαρία (55')
18:00
19:00
Studio 2
STREET DANCEΧΟΡΟΣ
BODY RELIEF
Αντώνης (55')
18:00
19:00
Εκθεσιακός Χώρος
10/11 θέσεις διαθέσιμες
BODY RELIEFΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

IN SHAPE
Παντελής (55')
18:00
19:00
Studio 1
4/8 θέσεις διαθέσιμες
IN SHAPEΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
18:30
19:00
HATHA YOGA
Μαργαρίτα (55')
19:00
20:00
Εκθεσιακός Χώρος
10/11 θέσεις διαθέσιμες
HATHA YOGAΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

ΗΙΙΤ
Ντόρα (55΄)
19:00
20:00
Εξωτερικά Γήπεδα
17/18 θέσεις διαθέσιμες
ΗΙΙΤΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

OUTFIT
Ειρήνη (55΄)
19:00
20:00
Εξωτερικά Γήπεδα
18/18 θέσεις διαθέσιμες
OUTFITΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

STEP MANIA
Παντελής (55')
19:00
20:00
Studio 1
4/7 θέσεις διαθέσιμες
STEP MANIAΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
MIX & MATCH
Μαρί (55')
19:00
20:00
Studio 1
6/7 θέσεις διαθέσιμες
MIX & MATCHΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

RUNNING CLUB
Πρόδρομος (55')
19:00
20:00
Εξωτερικά Γήπεδα
18/18 θέσεις διαθέσιμες
RUNNING CLUBΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

TABATAS WORKOUT
Χριστίνα Β. (55΄)
19:00
20:00
Studio 2
10/13 θέσεις διαθέσιμες
TABATAS WORKOUTΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
BODY RELIEF
Μαρί (55')
19:00
20:00
Εκθεσιακός Χώρος
11/11 θέσεις διαθέσιμες
BODY RELIEFΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

ΗΙΙΤ
Κατερίνα (55΄)
19:00
20:00
Εξωτερικά Γήπεδα
17/18 θέσεις διαθέσιμες
ΗΙΙΤΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

OUTFIT
Γιάννης (55΄)
19:00
20:00
Εξωτερικά Γήπεδα
18/18 θέσεις διαθέσιμες
OUTFITΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

STEP MANIA
Παντελής (55')
19:00
20:00
Studio 1
7/7 θέσεις διαθέσιμες
STEP MANIAΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
ABS-LEGS
Βαγγέλης (55')
19:00
20:00
Εξωτερικά Γήπεδα
11/15 θέσεις διαθέσιμες
ABS-LEGSΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

RUNNING CLUB
Πρόδρομος (55')
19:00
20:00
Εξωτερικά Γήπεδα
17/18 θέσεις διαθέσιμες
RUNNING CLUBΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

TABATAS WORKOUT
Ιάσωνας (55΄)
19:00
20:00
Εξωτερικά Γήπεδα
18/18 θέσεις διαθέσιμες
TABATAS WORKOUTΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
DYNAMIC FLOW YOGA
Ευγενία (55')
19:00
20:00
Εκθεσιακός Χώρος
9/11 θέσεις διαθέσιμες
DYNAMIC FLOW YOGAΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

HIPS & ABS
Παντελής (55')
19:00
20:00
Studio 1
5/7 θέσεις διαθέσιμες
HIPS & ABSΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

SPARTAN & CORE
Χριστίνα Β. (55΄)
19:00
20:00
Studio 2
11/13 θέσεις διαθέσιμες
SPARTAN & COREΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
19:30
20:00
CROSS TRAINING
Αντώνης (55΄)
20:00
21:00
Εξωτερικά Γήπεδα
18/18 θέσεις διαθέσιμες
CROSS TRAININGΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

PILATES
Μαργαρίτα (55')
20:00
21:00
Εκθεσιακός Χώρος
6/11 θέσεις διαθέσιμες
PILATESΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

ZUMBA DANCE
Ξένια (55')
20:00
21:00
Studio 1
7/7 θέσεις διαθέσιμες
ZUMBA DANCEΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΧΟΡΟΣ
Αναστασία (85')
20:00
22:00
Νηπιαγωγείο
8/10 θέσεις διαθέσιμες
ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΧΟΡΟΣΧΟΡΟΣ

DYNAMIC HATHA YOGA
Μαργαρίτα (55')
21:00
22:00
Εκθεσιακός Χώρος
11/11 θέσεις διαθέσιμες
DYNAMIC HATHA YOGAΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

BOXING
Άρης (85')
21:00
22:30
Studio 1
6/7 θέσεις διαθέσιμες
BOXINGΠΟΛΕΜΙΚΕΣ ΤΕΧΝΕΣ
BOOT CAMP
Ντόρα (55')
20:00
21:00
Εξωτερικά Γήπεδα
17/18 θέσεις διαθέσιμες
BOOT CAMPΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

DYNAMIC FLOW YOGA
Μαρί (55')
20:00
21:00
Εκθεσιακός Χώρος
10/11 θέσεις διαθέσιμες
DYNAMIC FLOW YOGAΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

PILATES
Μαργαρίτα (55')
20:00
21:00
Studio 1
5/7 θέσεις διαθέσιμες
PILATESΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
CROSS TRAINING
Γιάννης (55΄)
20:00
21:00
Εξωτερικά Γήπεδα
18/18 θέσεις διαθέσιμες
CROSS TRAININGΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

PILATES
Κατερίνα (55')
20:00
21:00
Εκθεσιακός Χώρος
11/11 θέσεις διαθέσιμες
PILATESΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

ZUMBA DANCE
Ξένια (55')
20:00
21:00
Studio 1
7/7 θέσεις διαθέσιμες
ZUMBA DANCEΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΧΟΡΟΣ
Αναστασία (85')
20:30
22:00
Νηπιαγωγείο
10/10 θέσεις διαθέσιμες
ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΧΟΡΟΣΧΟΡΟΣ

DYNAMIC HATHA YOGA
Μαρί (55')
21:00
22:00
Εκθεσιακός Χώρος
11/11 θέσεις διαθέσιμες
DYNAMIC HATHA YOGAΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

BOXING
Άρης (55')
21:00
22:00
Studio 1
7/7 θέσεις διαθέσιμες
BOXINGΠΟΛΕΜΙΚΕΣ ΤΕΧΝΕΣ
BOOT CAMP
Γιάννης (55')
20:00
21:00
Εξωτερικά Γήπεδα
18/18 θέσεις διαθέσιμες
BOOT CAMPΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

DYNAMIC FLOW YOGA
Μαριάννα (55')
20:00
21:00
Εκθεσιακός Χώρος
11/11 θέσεις διαθέσιμες
DYNAMIC FLOW YOGAΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

PILATES
Κατερίνα (55')
20:00
21:00
Studio 1
6/7 θέσεις διαθέσιμες
PILATESΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
CROSS TRAINING
Αντώνης (55')
20:00
21:00
Εξωτερικά Γήπεδα
18/18 θέσεις διαθέσιμες
CROSS TRAININGΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

PILATES
Ευγενία (55')
20:00
21:00
Εκθεσιακός Χώρος
11/13 θέσεις διαθέσιμες
PILATESΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

ZUMBA DANCE
Ξένια (55’)
20:00
21:00
Studio 1
7/7 θέσεις διαθέσιμες
ZUMBA DANCEΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

BOXING
Άρης (85')
20:00
21:30
Νηπιαγωγείο
7/7 θέσεις διαθέσιμες
BOXINGΠΟΛΕΜΙΚΕΣ ΤΕΧΝΕΣ

ΚΑΡΑΤΕ
Θοδωρής (55')
21:00
22:00
Studio 1
7/7 θέσεις διαθέσιμες
ΚΑΡΑΤΕΠΟΛΕΜΙΚΕΣ ΤΕΧΝΕΣ
20:30
21:00
FLOW STRECHING - MOBILITY
Ντόρα (55')
21:00
22:00
Studio 2
13/13 θέσεις διαθέσιμες
FLOW STRECHING - MOBILITYΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

ΚΑΡΑΤΕ
Θοδωρής (55')
21:00
22:00
Studio 1
7/7 θέσεις διαθέσιμες
ΚΑΡΑΤΕΠΟΛΕΜΙΚΕΣ ΤΕΧΝΕΣ
21:30
22:00

ΔΕΥΤΕΡΑ

  • ABS-LEGS Βαγγέλης (85') · Studio 1 1/7 θέση διαθέσιμη
  • MIX & MATCH Μαρί (55') · Studio 29/13 θέσεις διαθέσιμες
  • SPINE RELIEF Ευγενία (55') · Studio 23/13 θέσεις διαθέσιμες
  • ABS-LEGS Βαγγέλης (55') · Εξωτερικά Γήπεδα13/15 θέσεις διαθέσιμες
  • AERO-FUN Βαγγέλης (55') · Studio 1 0/7 θέσεις διαθέσιμες
  • BODY SCULPT Ειρήνη (55') · Εκθεσιακός Χώρος10/11 θέσεις διαθέσιμες
  • HATHA YOGA Μαργαρίτα (55') · Εκθεσιακός Χώρος10/11 θέσεις διαθέσιμες
  • ΗΙΙΤ Ντόρα (55΄) · Εξωτερικά Γήπεδα17/18 θέσεις διαθέσιμες
  • OUTFIT Ειρήνη (55΄) · Εξωτερικά Γήπεδα18/18 θέσεις διαθέσιμες
  • STEP MANIA Παντελής (55') · Studio 14/7 θέσεις διαθέσιμες
  • CROSS TRAINING Αντώνης (55΄) · Εξωτερικά Γήπεδα18/18 θέσεις διαθέσιμες
  • PILATES Μαργαρίτα (55') · Εκθεσιακός Χώρος6/11 θέσεις διαθέσιμες
  • ZUMBA DANCE Ξένια (55') · Studio 17/7 θέσεις διαθέσιμες
  • ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΧΟΡΟΣ Αναστασία (85') · Νηπιαγωγείο8/10 θέσεις διαθέσιμες
  • DYNAMIC HATHA YOGA Μαργαρίτα (55') · Εκθεσιακός Χώρος11/11 θέσεις διαθέσιμες
  • BOXING Άρης (85') · Studio 16/7 θέσεις διαθέσιμες

ΤΡΙΤΗ

  • SUN SHINE YOGA Μαριάννα (55') · Studio 2 12/13 θέσεις διαθέσιμες
  • BE FIT Βαγγέλης (85') · Studio 10/7 θέσεις διαθέσιμες
  • PILATES Κατερίνα Σ. (55') · Studio 26/13 θέσεις διαθέσιμες
  • PILATES Μαρία (55') · Εκθεσιακός Χώρος5/11 θέσεις διαθέσιμες
  • BODY SCULPT Χριστίνα Β. (55') · Εκθεσιακός Χώρος11/11 θέσεις διαθέσιμες
  • IN SHAPE Παντελής (55') · Studio 15/7 θέσεις διαθέσιμες
  • MIX & MATCH Μαρί (55') · Studio 16/7 θέσεις διαθέσιμες
  • RUNNING CLUB Πρόδρομος (55') · Εξωτερικά Γήπεδα18/18 θέσεις διαθέσιμες
  • TABATAS WORKOUT Χριστίνα Β. (55΄) · Studio 210/13 θέσεις διαθέσιμες
  • BOOT CAMP Ντόρα (55') · Εξωτερικά Γήπεδα17/18 θέσεις διαθέσιμες
  • DYNAMIC FLOW YOGA Μαρί (55') · Εκθεσιακός Χώρος10/11 θέσεις διαθέσιμες
  • PILATES Μαργαρίτα (55') · Studio 15/7 θέσεις διαθέσιμες
  • FLOW STRECHING - MOBILITY Ντόρα (55') · Studio 213/13 θέσεις διαθέσιμες
  • ΚΑΡΑΤΕ Θοδωρής (55') · Studio 17/7 θέσεις διαθέσιμες

ΤΕΤΑΡΤΗ

  • SPINE RELIEF Ευγενία (55') · Studio 213/13 θέσεις διαθέσιμες
  • SWEDISH EXERCISE Παντελής (55') · Studio 17/7 θέσεις διαθέσιμες
  • MIX & MATCH Μαρία (55') · Studio 213/13 θέσεις διαθέσιμες
  • PILATES Μαρία (55') · Studio 211/13 θέσεις διαθέσιμες
  • ABS-LEGS Ευγενία. (55') · Studio 213/13 θέσεις διαθέσιμες
  • ABS-LEGS Χριστίνα Β. (55΄) · Studio 113/13 θέσεις διαθέσιμες
  • BODY SCULPT Ειρήνη (55') · Εκθεσιακός Χώρος10/11 θέσεις διαθέσιμες
  • PILATES Μαρί (55') · Studio 17/7 θέσεις διαθέσιμες
  • BODY RELIEF Μαρί (55') · Εκθεσιακός Χώρος11/11 θέσεις διαθέσιμες
  • ΗΙΙΤ Κατερίνα (55΄) · Εξωτερικά Γήπεδα17/18 θέσεις διαθέσιμες
  • OUTFIT Γιάννης (55΄) · Εξωτερικά Γήπεδα18/18 θέσεις διαθέσιμες
  • STEP MANIA Παντελής (55') · Studio 17/7 θέσεις διαθέσιμες
  • CROSS TRAINING Γιάννης (55΄) · Εξωτερικά Γήπεδα18/18 θέσεις διαθέσιμες
  • PILATES Κατερίνα (55') · Εκθεσιακός Χώρος11/11 θέσεις διαθέσιμες
  • ZUMBA DANCE Ξένια (55') · Studio 17/7 θέσεις διαθέσιμες
  • ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΧΟΡΟΣ Αναστασία (85') · Νηπιαγωγείο10/10 θέσεις διαθέσιμες
  • DYNAMIC HATHA YOGA Μαρί (55') · Εκθεσιακός Χώρος11/11 θέσεις διαθέσιμες
  • BOXING Άρης (55') · Studio 17/7 θέσεις διαθέσιμες

ΠΕΜΠΤΗ

  • SUN SHINE YOGA Μαριάννα (55') · Studio 212/13 θέσεις διαθέσιμες
  • PILATES Ντόρα (55') · Studio 28/13 θέσεις διαθέσιμες
  • BODY RELIEF Ντόρα (55') · Studio 212/13 θέσεις διαθέσιμες
  • PILATES Μαρία (55') · Εκθεσιακός Χώρος4/11 θέσεις διαθέσιμες
  • AERO-FUN Βαγγέλης (55') · Studio 1 3/7 θέσεις διαθέσιμες
  • STREET DANCE Μαρία (55') · Studio 2
  • ABS-LEGS Βαγγέλης (55') · Εξωτερικά Γήπεδα11/15 θέσεις διαθέσιμες
  • RUNNING CLUB Πρόδρομος (55') · Εξωτερικά Γήπεδα17/18 θέσεις διαθέσιμες
  • TABATAS WORKOUT Ιάσωνας (55΄) · Εξωτερικά Γήπεδα18/18 θέσεις διαθέσιμες
  • BOOT CAMP Γιάννης (55') · Εξωτερικά Γήπεδα18/18 θέσεις διαθέσιμες
  • DYNAMIC FLOW YOGA Μαριάννα (55') · Εκθεσιακός Χώρος11/11 θέσεις διαθέσιμες
  • PILATES Κατερίνα (55') · Studio 16/7 θέσεις διαθέσιμες

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

  • STEP BY STEP Παντελής (55') · Studio 16/7 θέσεις διαθέσιμες
  • MIX & MATCH Μαρία (55') · Studio 27/13 θέσεις διαθέσιμες
  • PILATES Μαρία (55') · Studio 24/13 θέσεις διαθέσιμες
  • ABS-LEGS Χριστίνα Β. (55') · Studio 1 7/7 θέσεις διαθέσιμες
  • BODY RELIEF Αντώνης (55') · Εκθεσιακός Χώρος10/11 θέσεις διαθέσιμες
  • IN SHAPE Παντελής (55') · Studio 14/8 θέσεις διαθέσιμες
  • DYNAMIC FLOW YOGA Ευγενία (55') · Εκθεσιακός Χώρος9/11 θέσεις διαθέσιμες
  • HIPS & ABS Παντελής (55') · Studio 15/7 θέσεις διαθέσιμες
  • SPARTAN & CORE Χριστίνα Β. (55΄) · Studio 211/13 θέσεις διαθέσιμες
  • CROSS TRAINING Αντώνης (55') · Εξωτερικά Γήπεδα18/18 θέσεις διαθέσιμες
  • PILATES Ευγενία (55') · Εκθεσιακός Χώρος11/13 θέσεις διαθέσιμες
  • ZUMBA DANCE Ξένια (55’) · Studio 17/7 θέσεις διαθέσιμες
  • BOXING Άρης (85') · Νηπιαγωγείο7/7 θέσεις διαθέσιμες
  • ΚΑΡΑΤΕ Θοδωρής (55') · Studio 17/7 θέσεις διαθέσιμες

ΣΑΒΒΑΤΟ

  • BE FIT Βαγγέλης (55') · Εξωτερικά Γήπεδα10/18 θέσεις διαθέσιμες
  • PILATES Μαρία (55') · Studio 27/13 θέσεις διαθέσιμες
  • ΗΙΙΤ Ντόρα (55΄) · Studio 212/13 θέσεις διαθέσιμες
  • CORE SPECIFIC Ντόρα (30΄) · Studio 213/13 θέσεις διαθέσιμες

ΚΥΡΙΑΚΗ

  • SPARTAN & CORE ΟΜΑΔΑ FITNESS (55΄) · Studio 213/13 θέσεις διαθέσιμες
  • SWEDISH EXERCISE Παντελής (55') · Studio 15/7 θέσεις διαθέσιμες
  • DYNAMIC HATHA YOGA Ειρήνη & Ευγενία (85') · Studio 211/13 θέσεις διαθέσιμες
ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΥΡΙΑΚΗ
20:00
BOXING
Άρης (85')
20:00
21:30
Νηπιαγωγείο
7/7 θέσεις διαθέσιμες
BOXINGΠΟΛΕΜΙΚΕΣ ΤΕΧΝΕΣ

ΚΑΡΑΤΕ
Θοδωρής (55')
21:00
22:00
Studio 1
7/7 θέσεις διαθέσιμες
ΚΑΡΑΤΕΠΟΛΕΜΙΚΕΣ ΤΕΧΝΕΣ
20:30
21:00
BOXING
Άρης (85')
21:00
22:30
Studio 1
6/7 θέσεις διαθέσιμες
BOXINGΠΟΛΕΜΙΚΕΣ ΤΕΧΝΕΣ
ΚΑΡΑΤΕ
Θοδωρής (55')
21:00
22:00
Studio 1
7/7 θέσεις διαθέσιμες
ΚΑΡΑΤΕΠΟΛΕΜΙΚΕΣ ΤΕΧΝΕΣ
BOXING
Άρης (55')
21:00
22:00
Studio 1
7/7 θέσεις διαθέσιμες
BOXINGΠΟΛΕΜΙΚΕΣ ΤΕΧΝΕΣ
21:30
22:00

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

  • ΚΑΡΑΤΕ Θοδωρής (55') · Studio 17/7 θέσεις διαθέσιμες

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

  • BOXING Άρης (85') · Νηπιαγωγείο7/7 θέσεις διαθέσιμες
  • ΚΑΡΑΤΕ Θοδωρής (55') · Studio 17/7 θέσεις διαθέσιμες
ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΥΡΙΑΚΗ
06:30
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ
Ενήλικες
06:40
07:40
ΠΡΩΪΝΗ ΖΩΝΗ
6/16 θέσεις διαθέσιμες
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ
Ενήλικες
06:40
07:40
ΠΡΩΪΝΗ ΖΩΝΗ
8/16 θέσεις διαθέσιμες
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ
Ενήλικες
06:40
07:40
ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ
12/16 θέσεις διαθέσιμες
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ
Ενήλικες
06:40
07:40
ΠΡΩΪΝΗ ΖΩΝΗ
7/16 θέσεις διαθέσιμες
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ
Ενήλικες
06:40
07:40
ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ
7/16 θέσεις διαθέσιμες
07:00
07:30
08:00
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ
Ενήλικες
08:00
09:00
ΠΡΩΪΝΗ ΖΩΝΗ
6/16 θέσεις διαθέσιμες
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ
Ενήλικες
08:00
09:00
ΠΡΩΪΝΗ ΖΩΝΗ
5/16 θέσεις διαθέσιμες
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ
Ενήλικες
08:00
09:00
ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ
14/16 θέσεις διαθέσιμες
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ
Ενήλικες
08:00
09:00
ΠΡΩΪΝΗ ΖΩΝΗ
2/16 θέσεις διαθέσιμες
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ
Ενήλικες
08:00
09:00
ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ
6/16 θέσεις διαθέσιμες
08:30
09:00
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ
Ενήλικες
09:20
10:20
ΠΡΩΪΝΗ ΖΩΝΗ
6/16 θέσεις διαθέσιμες
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ
Ενήλικες
09:20
10:20
ΠΡΩΪΝΗ ΖΩΝΗ
0/10 θέσεις διαθέσιμες
AQUA AEROBIC
09:00
09:40
5/12 θέσεις διαθέσιμες

ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ
Ενήλικες
09:20
10:20
ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ
5/8 θέσεις διαθέσιμες
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ
Ενήλικες
09:20
10:20
ΠΡΩΪΝΗ ΖΩΝΗ
9/16 θέσεις διαθέσιμες
AQUA AEROBIC
09:00
09:40
1/12 θέση διαθέσιμη

ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ
Ενήλικες
09:20
10:20
ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ
1/8 θέση διαθέσιμη
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ
Ενήλικες
09:10
10:10
10/16 θέσεις διαθέσιμες
09:30
10:00
10:30
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ
Ενήλικες
10:30
11:30
11/16 θέσεις διαθέσιμες
11:00
11:30
AQUA AEROBIC
11:30
12:10
0/15 θέσεις διαθέσιμες

ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ
Ενήλικες
11:30
12:30
0/6 θέσεις διαθέσιμες
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ
Ενήλικες
11:50
12:50
16/16 θέσεις διαθέσιμες
12:00
12:30
13:00
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ
Ενήλικες
13:00
14:00
9/16 θέσεις διαθέσιμες
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ
Ενήλικες
13:10
14:10
8/16 θέσεις διαθέσιμες
13:30
14:00
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ
Ενήλικες
14:00
15:00
ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΗ ΖΩΝΗ
15/16 θέσεις διαθέσιμες
14:30
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ
Ενήλικες
14:30
15:30
14/16 θέσεις διαθέσιμες
15:00
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ
Ενήλικες
15:00
16:00
ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΗ ΖΩΝΗ
7/16 θέσεις διαθέσιμες
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ
Ενήλικες
15:20
16:20
ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΗ ΖΩΝΗ
14/16 θέσεις διαθέσιμες
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ
Ενήλικες
15:00
16:00
ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΗ ΖΩΝΗ
11/16 θέσεις διαθέσιμες
15:30
16:00
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ
Ενήλικες
16:00
17:00
12/16 θέσεις διαθέσιμες
16:30
17:00
17:30
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ
Ενήλικες
17:30
18:30
12/16 θέσεις διαθέσιμες
18:00
18:30
19:00
AQUA AEROBIC
19:15
19:55
0/11 θέσεις διαθέσιμες

ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ
Ενήλικες
19:30
20:30
ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΖΩΝΗ
0/9 θέσεις διαθέσιμες

AQUA AEROBIC
20:00
20:40
0/11 θέσεις διαθέσιμες

ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ
Ενήλικες
20:50
21:50
ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΖΩΝΗ
1/9 θέση διαθέσιμη
AQUA AEROBIC
19:15
19:55
0/12 θέσεις διαθέσιμες

ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ
Ενήλικες
19:30
20:30
ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΖΩΝΗ
0/8 θέσεις διαθέσιμες
AQUA AEROBIC
19:15
19:55
4/11 θέσεις διαθέσιμες

ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ
Ενήλικες
19:30
20:30
ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΖΩΝΗ
6/9 θέσεις διαθέσιμες

AQUA AEROBIC
20:00
20:40
6/11 θέσεις διαθέσιμες

ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ
Ενήλικες
20:50
21:50
ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΖΩΝΗ
9/9 θέσεις διαθέσιμες
AQUA AEROBIC
19:15
19:55
0/12 θέσεις διαθέσιμες

ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ
Ενήλικες
19:30
20:30
ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΖΩΝΗ
0/8 θέσεις διαθέσιμες
AQUA AEROBIC
19:15
19:55
0/12 θέσεις διαθέσιμες

ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ
Ενήλικες
19:30
20:30
ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΖΩΝΗ
0/8 θέσεις διαθέσιμες
19:30
20:00
20:30
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ
Ενήλικες
20:50
21:50
ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΖΩΝΗ
9/16 θέσεις διαθέσιμες
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ
Ενήλικες
20:50
21:50
ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΖΩΝΗ
9/16 θέσεις διαθέσιμες
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ
Ενήλικες
20:50
21:50
ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΖΩΝΗ
13/16 θέσεις διαθέσιμες
21:00
21:30
22:00
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ
Ενήλικες
22:05
23:00
ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΖΩΝΗ
12/16 θέσεις διαθέσιμες
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ
Ενήλικες
22:05
23:00
ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΖΩΝΗ
14/16 θέσεις διαθέσιμες
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ
Ενήλικες
22:05
23:00
ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΖΩΝΗ
16/16 θέσεις διαθέσιμες
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ
ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΖΩΝΗ
22:05
23:00
Ενήλικες
14/16 θέσεις διαθέσιμες
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ
Ενήλικες
22:05
23:00
ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΖΩΝΗ
15/16 θέσεις διαθέσιμες
22:30

ΔΕΥΤΕΡΑ

  • ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ενήλικες · ΠΡΩΪΝΗ ΖΩΝΗ6/16 θέσεις διαθέσιμες
  • ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ενήλικες · ΠΡΩΪΝΗ ΖΩΝΗ6/16 θέσεις διαθέσιμες
  • ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ενήλικες · ΠΡΩΪΝΗ ΖΩΝΗ6/16 θέσεις διαθέσιμες
  • ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ενήλικες · ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΗ ΖΩΝΗ7/16 θέσεις διαθέσιμες
  • AQUA AEROBIC 0/11 θέσεις διαθέσιμες
  • ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ενήλικες · ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΖΩΝΗ0/9 θέσεις διαθέσιμες
  • AQUA AEROBIC 0/11 θέσεις διαθέσιμες
  • ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ενήλικες · ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΖΩΝΗ1/9 θέση διαθέσιμη
  • ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ενήλικες · ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΖΩΝΗ12/16 θέσεις διαθέσιμες

ΤΡΙΤΗ

  • ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ενήλικες · ΠΡΩΪΝΗ ΖΩΝΗ8/16 θέσεις διαθέσιμες
  • ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ενήλικες · ΠΡΩΪΝΗ ΖΩΝΗ5/16 θέσεις διαθέσιμες
  • ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ενήλικες · ΠΡΩΪΝΗ ΖΩΝΗ0/10 θέσεις διαθέσιμες
  • AQUA AEROBIC 0/12 θέσεις διαθέσιμες
  • ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ενήλικες · ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΖΩΝΗ0/8 θέσεις διαθέσιμες
  • ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ενήλικες · ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΖΩΝΗ9/16 θέσεις διαθέσιμες
  • ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ενήλικες · ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΖΩΝΗ14/16 θέσεις διαθέσιμες

ΤΕΤΑΡΤΗ

  • ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ενήλικες · ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ12/16 θέσεις διαθέσιμες
  • ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ενήλικες · ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ14/16 θέσεις διαθέσιμες
  • AQUA AEROBIC 5/12 θέσεις διαθέσιμες
  • ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ενήλικες · ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ5/8 θέσεις διαθέσιμες
  • ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ενήλικες · ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΗ ΖΩΝΗ15/16 θέσεις διαθέσιμες
  • ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ενήλικες · ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΗ ΖΩΝΗ14/16 θέσεις διαθέσιμες
  • AQUA AEROBIC 4/11 θέσεις διαθέσιμες
  • ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ενήλικες · ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΖΩΝΗ6/9 θέσεις διαθέσιμες
  • AQUA AEROBIC 6/11 θέσεις διαθέσιμες
  • ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ενήλικες · ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΖΩΝΗ9/9 θέσεις διαθέσιμες
  • ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ενήλικες · ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΖΩΝΗ16/16 θέσεις διαθέσιμες

ΠΕΜΠΤΗ

  • ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ενήλικες · ΠΡΩΪΝΗ ΖΩΝΗ7/16 θέσεις διαθέσιμες
  • ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ενήλικες · ΠΡΩΪΝΗ ΖΩΝΗ2/16 θέσεις διαθέσιμες
  • ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ενήλικες · ΠΡΩΪΝΗ ΖΩΝΗ9/16 θέσεις διαθέσιμες
  • AQUA AEROBIC 0/12 θέσεις διαθέσιμες
  • ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ενήλικες · ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΖΩΝΗ0/8 θέσεις διαθέσιμες
  • ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ενήλικες · ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΖΩΝΗ9/16 θέσεις διαθέσιμες
  • ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΖΩΝΗ · Ενήλικες14/16 θέσεις διαθέσιμες

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

  • ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ενήλικες · ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ7/16 θέσεις διαθέσιμες
  • ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ενήλικες · ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ6/16 θέσεις διαθέσιμες
  • AQUA AEROBIC 1/12 θέση διαθέσιμη
  • ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ενήλικες · ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ1/8 θέση διαθέσιμη
  • ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ενήλικες · ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΗ ΖΩΝΗ11/16 θέσεις διαθέσιμες
  • AQUA AEROBIC 0/12 θέσεις διαθέσιμες
  • ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ενήλικες · ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΖΩΝΗ0/8 θέσεις διαθέσιμες
  • ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ενήλικες · ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΖΩΝΗ13/16 θέσεις διαθέσιμες
  • ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ενήλικες · ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΖΩΝΗ15/16 θέσεις διαθέσιμες

ΣΑΒΒΑΤΟ

ΚΥΡΙΑΚΗ

  • ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ενήλικες10/16 θέσεις διαθέσιμες
  • ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ενήλικες11/16 θέσεις διαθέσιμες
  • ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ενήλικες16/16 θέσεις διαθέσιμες
  • ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ενήλικες8/16 θέσεις διαθέσιμες
ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΥΡΙΑΚΗ
18:00
STREET DANCE
Μαρία (55')
18:00
19:00
Studio 2
STREET DANCEΧΟΡΟΣ
18:30
19:00
19:30
20:00
ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΧΟΡΟΣ
Αναστασία (85')
20:00
22:00
Νηπιαγωγείο
8/10 θέσεις διαθέσιμες
ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΧΟΡΟΣΧΟΡΟΣ
20:30
ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΧΟΡΟΣ
Αναστασία (85')
20:30
22:00
Νηπιαγωγείο
10/10 θέσεις διαθέσιμες
ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΧΟΡΟΣΧΟΡΟΣ
21:00
21:30

ΔΕΥΤΕΡΑ

  • ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΧΟΡΟΣ Αναστασία (85') · Νηπιαγωγείο8/10 θέσεις διαθέσιμες

ΤΕΤΑΡΤΗ

  • ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΧΟΡΟΣ Αναστασία (85') · Νηπιαγωγείο10/10 θέσεις διαθέσιμες

ΠΕΜΠΤΗ

No events available!