ΟΜΑΔΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

ΔΕΥΤΕΡΑΤΡΙΤΗΤΕΤΑΡΤΗΠΕΜΠΤΗΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΗ
10:00
BE FIT
Βαγγέλης (55')
10:00
11:00
Εξωτερικά Γήπεδα/ Studio 2
BE FITΑΕΡΟΒΙΚΑ
10:30
11:00
FIT BALL TRAINING
Χριστίνα/ Κωνσταντίνος Η. (55')
11:00
12:00
Εξωτερικά Γήπεδα/ Studio 2
FIT BALL TRAININGΟΛΙΣΤΙΚΑ
11:30
SWEDISH EXERCISE
Παντελής (55')
11:30
12:30
Studio 1
SWEDISH EXERCISEΑΕΡΟΒΙΚΑ
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
ABS-LEGS
Βαγγέλης (55')
17:00
18:00
Εξωτερικά Γήπεδα/ Studio 1
ABS-LEGSΔΥΝΑΜΙΚΑ
PILATES
Μαργαρίτα (55')
17:00
18:00
Κήπος Δραστηριοτήτων/ Εκθεσιακός
PILATESΟΛΙΣΤΙΚΑ
17:30
18:00
AERO-FUN
Βαγγέλης (55')
18:00
19:00
Εξωτερικά Γήπεδα/ Studio 1
AERO-FUNΑΕΡΟΒΙΚΑ
IN SHAPE
Παντελής (55')
18:00
19:00
Studio 1
IN SHAPEΑΕΡΟΒΙΚΑ

PILATES
Ιωάννα (55')
18:00
19:00
Κήπος Δραστηριοτήτων/ Εκθεσιακός
PILATES ΟΛΙΣΤΙΚΑ
BODY SCULPT
Κωνσταντίνος Η. (55')
18:00
19:00
Εξωτερικά Γήπεδα/ Studio 2
BODY SCULPTΔΥΝΑΜΙΚΑ
AERO-FUN
Βαγγέλης (55')
18:00
19:00
Εξωτερικά Γήπεδα/ Studio 1
AERO-FUNΑΕΡΟΒΙΚΑ

PILATES
Ιωάννα (55')
18:00
19:00
Κήπος Δραστηριοτήτων/ Εκθεσιακός
PILATESΟΛΙΣΤΙΚΑ
BARBELL TRAINING
Κωνσταντίνος Γ. (55')
18:00
19:00
Εξωτερικά Γήπεδα/ Studio 2
BARBELL TRAININGΔΥΝΑΜΙΚΑ

IN SHAPE
Παντελής (55')
18:00
19:00
Studio 1
IN SHAPEΑΕΡΟΒΙΚΑ
18:30
19:00
PILATES
Μαργαρίτα (55')
19:00
20:00
Κήπος Δραστηριοτήτων/ Εκθεσιακός
PILATESΟΛΙΣΤΙΚΑ

STEP MANIA
Παντελής (55')
19:00
20:00
Studio 1
STEP MANIAΑΕΡΟΒΙΚΑ
RUNNING CLUB
Πρόδρομος (55')
19:00
20:00
Εξωτερικά Γήπεδα
RUNNING CLUBΑΕΡΟΒΙΚΑ

TABATAS WORKOUT
Χριστίνα (55')
19:00
20:00
Εξωτερικά Γήπεδα/ Studio 2
TABATAS WORKOUTΔΥΝΑΜΙΚΑ
INTERVAL TRAINING
Κωνσταντίνος Η. (55')
19:00
20:00
Εξωτερικά Γήπεδα/ Studio 2
INTERVAL TRAININGΔΥΝΑΜΙΚΑ

PILATES
Μαργαρίτα (55')
19:00
20:00
Κήπος Δραστηριοτήτων/ Εκθεσιακός
PILATESΟΛΙΣΤΙΚΑ

STEP MANIA
Παντελής (55')
19:00
20:00
Studio 1
STEP MANIAΑΕΡΟΒΙΚΑ
ABS-LEGS
Βαγγέλης (55')
19:00
20:00
Εξωτερικά Γήπεδα/ Studio 2
ABS-LEGSΔΥΝΑΜΙΚΑ

RUNNING CLUB
Πρόδρομος (55')
19:00
20:00
Εξωτερικά Γήπεδα
RUNNING CLUBΑΕΡΟΒΙΚΑ
TOTAL BODY
Κωνσταντίνος Η. (55')
19:00
20:00
Εξωτερικά Γήπεδα/ Studio 2
TOTAL BODYΔΥΝΑΜΙΚΑ
19:30
20:00
DYNAMIC FLOW YOGA
Μαργαρίτα (55')
20:00
21:00
Κήπος Δραστηριοτήτων/ Εκθεσιακός
DYNAMIC FLOW YOGAΟΛΙΣΤΙΚΑ

STRENGTH FOR ALL
Κωνσταντίνος Γ. (55')
20:00
21:00
Εξωτερικά Γήπεδα/ Studio 2
STRENGTH FOR ALLΔΥΝΑΜΙΚΑ
FIT BALL TRAINING
Χριστίνα (55')
20:00
21:00
Εξωτερικά Γήπεδα/ Studio 2
FIT BALL TRAININGΟΛΙΣΤΙΚΑ
DYNAMIC FLOW YOGA
Μαργαρίτα (55')
20:00
21:00
Κήπος Δραστηριοτήτων/ Εκθεσιακός
DYNAMIC FLOW YOGAΟΛΙΣΤΙΚΑ

MOBILITY - ABS
Κωνσταντίνος Η. (55')
20:00
21:00
Εξωτερικά Γήπεδα/ Studio 2
MOBILITY - ABSΟΛΙΣΤΙΚΑ
BOOT CAMP
Χριστίνα (55')
20:00
21:00
Εξωτερικά Γήπεδα/ Studio 2
BOOT CAMPΔΥΝΑΜΙΚΑ
MOBILITY - ABS
Κωνσταντίνος Η. (55')
20:00
21:00
Εξωτερικά Γήπεδα/ Studio 2
MOBILITY - ABSΟΛΙΣΤΙΚΑ
20:30

ΔΕΥΤΕΡΑ

  • ABS-LEGS Βαγγέλης (55') · Εξωτερικά Γήπεδα/ Studio 1
    17:00 - 18:00
  • AERO-FUN Βαγγέλης (55') · Εξωτερικά Γήπεδα/ Studio 1
    18:00 - 19:00
  • PILATES Μαργαρίτα (55') · Κήπος Δραστηριοτήτων/ Εκθεσιακός
    19:00 - 20:00
  • STEP MANIA Παντελής (55') · Studio 1
    19:00 - 20:00
  • DYNAMIC FLOW YOGA Μαργαρίτα (55') · Κήπος Δραστηριοτήτων/ Εκθεσιακός
    20:00 - 21:00
  • STRENGTH FOR ALL Κωνσταντίνος Γ. (55') · Εξωτερικά Γήπεδα/ Studio 2
    20:00 - 21:00

ΤΡΙΤΗ

  • IN SHAPE Παντελής (55') · Studio 1
    18:00 - 19:00
  • PILATES Ιωάννα (55') · Κήπος Δραστηριοτήτων/ Εκθεσιακός
    18:00 - 19:00
  • RUNNING CLUB Πρόδρομος (55') · Εξωτερικά Γήπεδα
    19:00 - 20:00
  • TABATAS WORKOUT Χριστίνα (55') · Εξωτερικά Γήπεδα/ Studio 2
    19:00 - 20:00
  • FIT BALL TRAINING Χριστίνα (55') · Εξωτερικά Γήπεδα/ Studio 2
    20:00 - 21:00

ΤΕΤΑΡΤΗ

  • BODY SCULPT Κωνσταντίνος Η. (55') · Εξωτερικά Γήπεδα/ Studio 2
    18:00 - 19:00
  • INTERVAL TRAINING Κωνσταντίνος Η. (55') · Εξωτερικά Γήπεδα/ Studio 2
    19:00 - 20:00
  • PILATES Μαργαρίτα (55') · Κήπος Δραστηριοτήτων/ Εκθεσιακός
    19:00 - 20:00
  • STEP MANIA Παντελής (55') · Studio 1
    19:00 - 20:00
  • DYNAMIC FLOW YOGA Μαργαρίτα (55') · Κήπος Δραστηριοτήτων/ Εκθεσιακός
    20:00 - 21:00
  • MOBILITY - ABS Κωνσταντίνος Η. (55') · Εξωτερικά Γήπεδα/ Studio 2
    20:00 - 21:00

ΠΕΜΠΤΗ

  • AERO-FUN Βαγγέλης (55') · Εξωτερικά Γήπεδα/ Studio 1
    18:00 - 19:00
  • PILATES Ιωάννα (55') · Κήπος Δραστηριοτήτων/ Εκθεσιακός
    18:00 - 19:00
  • ABS-LEGS Βαγγέλης (55') · Εξωτερικά Γήπεδα/ Studio 2
    19:00 - 20:00
  • RUNNING CLUB Πρόδρομος (55') · Εξωτερικά Γήπεδα
    19:00 - 20:00
  • BOOT CAMP Χριστίνα (55') · Εξωτερικά Γήπεδα/ Studio 2
    20:00 - 21:00

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

  • PILATES Μαργαρίτα (55') · Κήπος Δραστηριοτήτων/ Εκθεσιακός
    17:00 - 18:00
  • BARBELL TRAINING Κωνσταντίνος Γ. (55') · Εξωτερικά Γήπεδα/ Studio 2
    18:00 - 19:00
  • IN SHAPE Παντελής (55') · Studio 1
    18:00 - 19:00
  • TOTAL BODY Κωνσταντίνος Η. (55') · Εξωτερικά Γήπεδα/ Studio 2
    19:00 - 20:00
  • MOBILITY - ABS Κωνσταντίνος Η. (55') · Εξωτερικά Γήπεδα/ Studio 2
    20:00 - 21:00

ΣΑΒΒΑΤΟ

  • BE FIT Βαγγέλης (55') · Εξωτερικά Γήπεδα/ Studio 2
    10:00 - 11:00
  • FIT BALL TRAINING Χριστίνα/ Κωνσταντίνος Η. (55') · Εξωτερικά Γήπεδα/ Studio 2
    11:00 - 12:00

ΚΥΡΙΑΚΗ

  • SWEDISH EXERCISE Παντελής (55') · Studio 1
    11:30 - 12:30
ΔΕΥΤΕΡΑΤΡΙΤΗΤΕΤΑΡΤΗΠΕΜΠΤΗΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΗ
10:00
BE FIT
Βαγγέλης (55')
10:00
11:00
Εξωτερικά Γήπεδα/ Studio 2
BE FITΑΕΡΟΒΙΚΑ
10:30
11:00
11:30
SWEDISH EXERCISE
Παντελής (55')
11:30
12:30
Studio 1
SWEDISH EXERCISEΑΕΡΟΒΙΚΑ
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
AERO-FUN
Βαγγέλης (55')
18:00
19:00
Εξωτερικά Γήπεδα/ Studio 1
AERO-FUNΑΕΡΟΒΙΚΑ
IN SHAPE
Παντελής (55')
18:00
19:00
Studio 1
IN SHAPEΑΕΡΟΒΙΚΑ
AERO-FUN
Βαγγέλης (55')
18:00
19:00
Εξωτερικά Γήπεδα/ Studio 1
AERO-FUNΑΕΡΟΒΙΚΑ
IN SHAPE
Παντελής (55')
18:00
19:00
Studio 1
IN SHAPEΑΕΡΟΒΙΚΑ
18:30
19:00
STEP MANIA
Παντελής (55')
19:00
20:00
Studio 1
STEP MANIAΑΕΡΟΒΙΚΑ
RUNNING CLUB
Πρόδρομος (55')
19:00
20:00
Εξωτερικά Γήπεδα
RUNNING CLUBΑΕΡΟΒΙΚΑ
STEP MANIA
Παντελής (55')
19:00
20:00
Studio 1
STEP MANIAΑΕΡΟΒΙΚΑ
RUNNING CLUB
Πρόδρομος (55')
19:00
20:00
Εξωτερικά Γήπεδα
RUNNING CLUBΑΕΡΟΒΙΚΑ
19:30

ΔΕΥΤΕΡΑ

  • AERO-FUN Βαγγέλης (55') · Εξωτερικά Γήπεδα/ Studio 1
    18:00 - 19:00
  • STEP MANIA Παντελής (55') · Studio 1
    19:00 - 20:00

ΤΡΙΤΗ

  • IN SHAPE Παντελής (55') · Studio 1
    18:00 - 19:00
  • RUNNING CLUB Πρόδρομος (55') · Εξωτερικά Γήπεδα
    19:00 - 20:00

ΤΕΤΑΡΤΗ

  • STEP MANIA Παντελής (55') · Studio 1
    19:00 - 20:00

ΠΕΜΠΤΗ

  • AERO-FUN Βαγγέλης (55') · Εξωτερικά Γήπεδα/ Studio 1
    18:00 - 19:00
  • RUNNING CLUB Πρόδρομος (55') · Εξωτερικά Γήπεδα
    19:00 - 20:00

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

  • IN SHAPE Παντελής (55') · Studio 1
    18:00 - 19:00

ΣΑΒΒΑΤΟ

  • BE FIT Βαγγέλης (55') · Εξωτερικά Γήπεδα/ Studio 2
    10:00 - 11:00

ΚΥΡΙΑΚΗ

  • SWEDISH EXERCISE Παντελής (55') · Studio 1
    11:30 - 12:30
ΔΕΥΤΕΡΑΤΡΙΤΗΤΕΤΑΡΤΗΠΕΜΠΤΗΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΗ
17:00
ABS-LEGS
Βαγγέλης (55')
17:00
18:00
Εξωτερικά Γήπεδα/ Studio 1
ABS-LEGSΔΥΝΑΜΙΚΑ
17:30
18:00
BODY SCULPT
Κωνσταντίνος Η. (55')
18:00
19:00
Εξωτερικά Γήπεδα/ Studio 2
BODY SCULPTΔΥΝΑΜΙΚΑ
BARBELL TRAINING
Κωνσταντίνος Γ. (55')
18:00
19:00
Εξωτερικά Γήπεδα/ Studio 2
BARBELL TRAININGΔΥΝΑΜΙΚΑ
18:30
19:00
TABATAS WORKOUT
Χριστίνα (55')
19:00
20:00
Εξωτερικά Γήπεδα/ Studio 2
TABATAS WORKOUTΔΥΝΑΜΙΚΑ
INTERVAL TRAINING
Κωνσταντίνος Η. (55')
19:00
20:00
Εξωτερικά Γήπεδα/ Studio 2
INTERVAL TRAININGΔΥΝΑΜΙΚΑ
ABS-LEGS
Βαγγέλης (55')
19:00
20:00
Εξωτερικά Γήπεδα/ Studio 2
ABS-LEGSΔΥΝΑΜΙΚΑ
TOTAL BODY
Κωνσταντίνος Η. (55')
19:00
20:00
Εξωτερικά Γήπεδα/ Studio 2
TOTAL BODYΔΥΝΑΜΙΚΑ
19:30
20:00
STRENGTH FOR ALL
Κωνσταντίνος Γ. (55')
20:00
21:00
Εξωτερικά Γήπεδα/ Studio 2
STRENGTH FOR ALLΔΥΝΑΜΙΚΑ
BOOT CAMP
Χριστίνα (55')
20:00
21:00
Εξωτερικά Γήπεδα/ Studio 2
BOOT CAMPΔΥΝΑΜΙΚΑ
20:30

ΔΕΥΤΕΡΑ

  • ABS-LEGS Βαγγέλης (55') · Εξωτερικά Γήπεδα/ Studio 1
    17:00 - 18:00
  • STRENGTH FOR ALL Κωνσταντίνος Γ. (55') · Εξωτερικά Γήπεδα/ Studio 2
    20:00 - 21:00

ΤΡΙΤΗ

  • TABATAS WORKOUT Χριστίνα (55') · Εξωτερικά Γήπεδα/ Studio 2
    19:00 - 20:00

ΤΕΤΑΡΤΗ

  • BODY SCULPT Κωνσταντίνος Η. (55') · Εξωτερικά Γήπεδα/ Studio 2
    18:00 - 19:00
  • INTERVAL TRAINING Κωνσταντίνος Η. (55') · Εξωτερικά Γήπεδα/ Studio 2
    19:00 - 20:00

ΠΕΜΠΤΗ

  • ABS-LEGS Βαγγέλης (55') · Εξωτερικά Γήπεδα/ Studio 2
    19:00 - 20:00
  • BOOT CAMP Χριστίνα (55') · Εξωτερικά Γήπεδα/ Studio 2
    20:00 - 21:00

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

  • BARBELL TRAINING Κωνσταντίνος Γ. (55') · Εξωτερικά Γήπεδα/ Studio 2
    18:00 - 19:00
  • TOTAL BODY Κωνσταντίνος Η. (55') · Εξωτερικά Γήπεδα/ Studio 2
    19:00 - 20:00
ΔΕΥΤΕΡΑΤΡΙΤΗΤΕΤΑΡΤΗΠΕΜΠΤΗΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΗ
11:00
FIT BALL TRAINING
Χριστίνα/ Κωνσταντίνος Η. (55')
11:00
12:00
Εξωτερικά Γήπεδα/ Studio 2
FIT BALL TRAININGΟΛΙΣΤΙΚΑ
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
PILATES
Μαργαρίτα (55')
17:00
18:00
Κήπος Δραστηριοτήτων/ Εκθεσιακός
PILATESΟΛΙΣΤΙΚΑ
17:30
18:00
PILATES
Ιωάννα (55')
18:00
19:00
Κήπος Δραστηριοτήτων/ Εκθεσιακός
PILATES ΟΛΙΣΤΙΚΑ
PILATES
Ιωάννα (55')
18:00
19:00
Κήπος Δραστηριοτήτων/ Εκθεσιακός
PILATESΟΛΙΣΤΙΚΑ
18:30
19:00
PILATES
Μαργαρίτα (55')
19:00
20:00
Κήπος Δραστηριοτήτων/ Εκθεσιακός
PILATESΟΛΙΣΤΙΚΑ
PILATES
Μαργαρίτα (55')
19:00
20:00
Κήπος Δραστηριοτήτων/ Εκθεσιακός
PILATESΟΛΙΣΤΙΚΑ
19:30
20:00
DYNAMIC FLOW YOGA
Μαργαρίτα (55')
20:00
21:00
Κήπος Δραστηριοτήτων/ Εκθεσιακός
DYNAMIC FLOW YOGAΟΛΙΣΤΙΚΑ
FIT BALL TRAINING
Χριστίνα (55')
20:00
21:00
Εξωτερικά Γήπεδα/ Studio 2
FIT BALL TRAININGΟΛΙΣΤΙΚΑ
DYNAMIC FLOW YOGA
Μαργαρίτα (55')
20:00
21:00
Κήπος Δραστηριοτήτων/ Εκθεσιακός
DYNAMIC FLOW YOGAΟΛΙΣΤΙΚΑ

MOBILITY - ABS
Κωνσταντίνος Η. (55')
20:00
21:00
Εξωτερικά Γήπεδα/ Studio 2
MOBILITY - ABSΟΛΙΣΤΙΚΑ
MOBILITY - ABS
Κωνσταντίνος Η. (55')
20:00
21:00
Εξωτερικά Γήπεδα/ Studio 2
MOBILITY - ABSΟΛΙΣΤΙΚΑ
20:30

ΔΕΥΤΕΡΑ

  • PILATES Μαργαρίτα (55') · Κήπος Δραστηριοτήτων/ Εκθεσιακός
    19:00 - 20:00
  • DYNAMIC FLOW YOGA Μαργαρίτα (55') · Κήπος Δραστηριοτήτων/ Εκθεσιακός
    20:00 - 21:00

ΤΡΙΤΗ

  • PILATES Ιωάννα (55') · Κήπος Δραστηριοτήτων/ Εκθεσιακός
    18:00 - 19:00
  • FIT BALL TRAINING Χριστίνα (55') · Εξωτερικά Γήπεδα/ Studio 2
    20:00 - 21:00

ΤΕΤΑΡΤΗ

  • PILATES Μαργαρίτα (55') · Κήπος Δραστηριοτήτων/ Εκθεσιακός
    19:00 - 20:00
  • DYNAMIC FLOW YOGA Μαργαρίτα (55') · Κήπος Δραστηριοτήτων/ Εκθεσιακός
    20:00 - 21:00
  • MOBILITY - ABS Κωνσταντίνος Η. (55') · Εξωτερικά Γήπεδα/ Studio 2
    20:00 - 21:00

ΠΕΜΠΤΗ

  • PILATES Ιωάννα (55') · Κήπος Δραστηριοτήτων/ Εκθεσιακός
    18:00 - 19:00

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

  • PILATES Μαργαρίτα (55') · Κήπος Δραστηριοτήτων/ Εκθεσιακός
    17:00 - 18:00
  • MOBILITY - ABS Κωνσταντίνος Η. (55') · Εξωτερικά Γήπεδα/ Studio 2
    20:00 - 21:00

ΣΑΒΒΑΤΟ

  • FIT BALL TRAINING Χριστίνα/ Κωνσταντίνος Η. (55') · Εξωτερικά Γήπεδα/ Studio 2
    11:00 - 12:00
No events available!
  • Τα μέλη πρέπει να εισέρχονται 5′ νωρίτερα στο μάθημά τους.
  • Σε περίπτωση που έχετε αμφιβολίες για την καταλληλότητα κάποιου τμήματος, προτού ξεκινήσετε, συμβουλευτείτε το ιατρικό τμήμα του Δαΐς ή τον προσωπικό σας ιατρό.
  • Το αθλητικό κέντρο έχει το δικαίωμα να τροποποιήσει το πρόγραμμα ανά πάσα στιγμή – για τυχόν αλλαγές ενημερώνεστε τακτικά απο τον πίνακα ανακοινώσεων.
  • Ενημερώστε τον καθηγητή του προγράμματος σε περίπτωση που αντιμετωπίζετε πρόβλημα τραυματισμού.