ΟΜΑΔΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

  •  ΟΜΑΔΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
  •  ΟΜΑΔΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
  •  ΟΜΑΔΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
Με ομαδικά Τμήματα Γυμναστικής, που καλύπτουν πάνω από 80 ώρες, για όλες τις απαιτήσεις και επίπεδα, το Αθλητικό Κέντρο Δαΐς είναι ο απόλυτος προορισμός. 1, 2, 3…. GO!

ΑΕΡΟΒΙKΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

Στους ήχους δυνατής μουσικής, αερόβια γυμναστική με ρυθμό και ένταση για την καλύτερη λειτουργία της καρδιάς και του αναπνευστικού συστήματος, αλλά και για αποφασιστική συμβολή στο κάψιμο λίπους.

ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

Τόνωση και αντοχή του μυοσκελετικού συστήματος με ασκήσεις για όλο το σώμα και ποικιλία οργάνων ενδυνάμωσης (βάρη, μπάλες, λάστιχα, σχοινάκια, step, κλπ.) που συμβάλλουν στην επίτευξη των στόχων σου, σε σύντομο χρονικό διάστημα.

ΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

Ολιστική προσέγγιση της σωματικής άσκησης (Yoga, Pilates), που προσφέρει στο σώμα ελαστικότητα, ευκαμψία, μυϊκή ισορροπία & τόνωση, ενώ συμβάλλει στην ευεξία και πνευματική ηρεμία.

ΠΟΛΕΜΙΚΕΣ ΤΕΧΝΕΣ

Συνδυασμός Καράτε ή Πυγμαχίας με δυναμική εκγύμναση όλου του σώματος.

ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΧΟΡΟΣ

Κέφι, μουσική, χορογραφίες, παραστάσεις! Όταν η γυμναστική γίνεται διασκέδαση!

ΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

  • Ζumba Dance

    Αερόβια άσκηση σε ρυθμούς Aφρικάνικους και Latin. Χορέψτε, ιδρώστε, διασκεδάστε… Party Time! "
  • Step Mania

    Πρόγραμμα μυϊκής ενδυνάμωσης και σύσφιξης ποδιών και γλουτών. Για όσους επιθυμούν να συνδυάσουν αερόβια άσκηση με εκγύμναση όλων των μυών με διαφορετικούς συνδυασμούς.
  • Aero-Fun

    Αερόβιο πρόγραμμα που βοηθάει στην τόνωση του καρδιοαναπνευστικού συστήματος και στο χάσιμο λίπους. Σύγχρονη χορογραφία με συνδυασμό υψηλής και χαμηλής έντασης.
  • Swedish Exercise

    Μετά από σύντομη προθέρμανση ακολουθεί ποικιλία ασκήσεων για όλο το σώμα. Κατάλληλο για όλους.
  • In Shape

    Έντονο πρόγραμμα αεροβικής άσκησης για αυτούς που θέλουν να δοκιμάσουν τα όριά τους! Για προχωρημένους.
  • Body Circuit

    Για προχωρημένους. Κυκλικό πρόγραμμα με χρήση ''σταθμών'' για την πιο ολοκληρωμένη πρόταση στη βελτίωση της φυσική σας κατάστασης.
  • Step by Step

    Έντονη, δυναμική και απλή χορογραφία για αύξηση αντοχής και ενδυνάμωση ποδιών. Be Fit: Βελτιώστε τη φυσική σας κατάσταση εκτελώντας απλές αεροβικές ασκήσεις. Ιδανικό για όλους.
  • Body Circuit

    Για προχωρημένους. Κυκλικό πρόγραμμα με χρήση ''σταθμών'' για την πιο ολοκληρωμένη πρόταση στη βελτίωση της φυσική σας κατάστασης.

ΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

  • Hatha Yoga

    Εισαγωγή στις πρώτες "πόζες" της yoga και εκμάθηση των βασικών αναπνοών. Για αυτούς που θέλουν να γνωρίσουν τη Yoga για πρώτη φορά.
  • Dynamic Flow Yoga

    Κατάλληλο για προχωρημένους. Φυσική άσκηση που βασίζεται στην αυτοσυγκέντρωση και σε αναπνευστικές τεχνικές. Βοηθά στη μυϊκή επιμήκυνση, ενδυνάμωση και ψυχική ευεξία.
  • Pilates

    Τμήματα για αρχάριους και προχωρημένους. Ασκήσεις εδάφους που προσφέρουν μυϊκή ισορροπία, καλύτερο έλεγχο του σώματος και ενέργεια για το σώμα και το πνεύμα. Ενδείκνυται για άτομα που αντιμετωπίζουν ορθοπεδικά προβλήματα.

ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

  • Outfit

    Αποτελέσματα στην… ύπαιθρο! Κυκλική προπόνηση με πολλές εναλλαγές με στόχο τη μείωση λίπους και την ανάπτυξη της φυσικής κατάστασης. Εάν σας αρέσει να γυμνάζεστε σε εξωτερικούς χώρους τότε το Outfit είναι για εσάς!
  • Boot Camp

    Πρόγραμμα κυκλικής προπόνησης σε σταθμούς για αύξηση φυσικής κατάστασης, λιποδιάλυσης, γράμμωσης και υπερτροφίας των μυών. Για προχωρημένους και για αυτούς που θέλουν γρήγορα αποτελέσματα. Abs & Legs
  • Abs & Legs

    55 λεπτό πρόγραμμα για τόνωση και γράμμωση κοιλιακών, ποδιών και γλουτών. Δείτε αποτελέσματα σε σύντομο χρονικό διάστημα.

ΠΟΛΕΜΙΚΕΣ ΤΕΧΝΕΣ

  • Καράτε

    Πρόγραμμα καρδιοαναπνευστικής εξάσκησης, διαλειμματικής μορφής με ταυτόχρονη βελτίωση της ευλυγισίας-ευκινησίας, βασισμένο στην αρχή του κινητικού διαλογισμού.
  • Boxing

    Πρόγραμμα για μέγιστη καύση λίπους, γράμμωση και βελτίωση φυσικής κατάστασης. Για όσους θέλουν να γυμναστούν μαθαίνοντας παράλληλα την τεχνική της πυγμαχίας.

ΩΡΑΡΙΟ ΟΜΑΔΙΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΥΡΙΑΚΗ
08:00
ABS-LEGS
Βαγγέλης (85')
08:00
09:30
Studio 1
ABS-LEGSΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

MIX & MATCH
Μαρί (55')
09:00
10:00
Studio 1
MIX & MATCHΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
SUN SHINE YOGA
Μαριάννα (55')
08:00
09:00
Studio 2
SUN SHINE YOGA ΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

DYNAMIC FLOW YOGA
Μαρί (55')
08:00
09:00
Εκθεσιακός Χώρος
DYNAMIC FLOW YOGAΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

BE FIT
Βαγγέλης (85')
08:00
09:30
Studio 1
BE FITΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

PILATES
Κατερίνα Σ. (55')
09:00
10:00
Studio 2
PILATESΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
SPINE RELIEF
Ευγενία (55')
08:00
09:00
Studio 2
SPINE RELIEFΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

SWEDISH EXERCISE
Παντελής (55')
08:00
09:00
Studio 1
SWEDISH EXERCISEΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
SUN SHINE YOGA
Μαριάννα (55')
08:00
09:00
Studio 2
SUN SHINE YOGAΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
STEP BY STEP
Παντελής (55')
08:00
09:00
Studio 1
STEP BY STEPΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
08:30
09:00
MIX & MATCH
Μαρία (55')
09:00
10:00
Studio 2
MIX & MATCHΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
PILATES
Μαργαρίτα (55')
09:00
10:00
Studio 1
PILATESΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
MIX & MATCH
Μαρία (55')
09:00
10:00
Studio 2
MIX & MATCHΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
09:30
10:00
SPINE RELIEF
Ευγενία (55')
10:00
11:00
Studio 2
SPINE RELIEFΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
PILARDIO
Χρύσα (55')
10:00
11:00
Studio 1
PILARDIOΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
PILATES
Μαρία (55')
10:00
11:00
Studio 2
PILATESΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
BODY RELIEF
Ντόρα (55')
10:00
11:00
Studio 1
BODY RELIEFΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
PILATES
Μαρία (55')
10:00
11:00
Studio 2
PILATESΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
BE FIT
Βαγγέλης (55')
10:00
11:00
Studio 2
BE FITΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
10:30
11:00
ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΧΟΡΟΙ
Ευγενία (55')
11:00
12:00
Studio 2
PILATES
Μαρία (55')
11:00
12:00
Εκθεσιακός Χώρος
PILATESΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
SPARTAN & CORE
Ντόρα (55΄)
11:00
12:00
Studio 2
SPARTAN & COREΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

SWEDISH EXERCISE
Παντελής (55')
11:30
12:30
Studio 1
SWEDISH EXERCISEΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

DYNAMIC HATHA YOGA
Έλενα & Ευγενία (85')
12:00
13:30
Studio 2
DYNAMIC HATHA YOGAΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
11:30
12:00
ΗΙΙΤ
Χριστίνα Κ. (55΄)
12:00
13:00
Studio 2
ΗΙΙΤΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΧΟΡΟΣ
Αναστασία (85')
12:30
14:00
Studio 1

CORE SPECIFIC
Χριστίνα Κ. (30΄)
13:00
13:30
Studio 2
CORE SPECIFICΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
ABS-LEGS
Βαγγέλης (55')
17:00
18:00
Studio 1
ABS-LEGSΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
PILATES
Μαρία (55')
17:00
18:00
Εκθεσιακός Χώρος
PILATESΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
ABS-LEGS
Χριστίνα Β. (55')
17:00
18:00
Studio 1
ABS-LEGSΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
PILATES
Μαρία (55')
17:00
18:00
Εκθεσιακός Χώρος
PILATESΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
ABS-LEGS
Χριστίνα Β. (55')
17:00
18:00
Studio 1
ABS-LEGSΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
CROSS TRAINING
(55')
17:00
18:00
Ομάδα Fitness
CROSS TRAININGΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
17:30
18:00
AERO-FUN
Βαγγέλης (55')
18:00
19:00
Studio 1
AERO-FUNΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

BODY SCULPT
Ειρήνη (55')
18:00
19:00
Εκθεσιακός Χώρος
BODY SCULPTΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
BODY SCULPT
Χριστίνα Β. (55')
18:00
19:00
Εκθεσιακός Χώρος
BODY SCULPTΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

IN SHAPE
Παντελής (55')
18:00
19:00
Studio 1
IN SHAPE ΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
BODY SCULPT
Ειρήνη (55')
18:00
19:00
Εκθεσιακός Χώρος
BODY SCULPTΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

PILATES
Μαρί (55')
18:00
19:00
Studio 1
PILATESΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
AERO-FUN
Βαγγέλης (55')
18:00
19:00
Studio 1
AERO-FUNΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

BODY SCULPT
Ιάσονας (55')
18:00
19:00
Εκθεσιακός Χώρος
BODY SCULPTΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
BODY RELIEF
Κατερίνα (55')
18:00
19:00
Εκθεσιακός Χώρος
BODY RELIEFΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

IN SHAPE
Παντελής (55')
18:00
19:00
Studio 1
IN SHAPEΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
ZUMBA DANCE
Ξένια (85’)
18:00
19:30
ZUMBA DANCEΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
18:30
19:00
ΗΙΙΤ
Ντόρα (55΄)
19:00
20:00
Studio 2
ΗΙΙΤΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

HATHA YOGA
Μαργαρίτα (55')
19:00
20:00
Εκθεσιακός Χώρος
HATHA YOGAΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

OUTFIT
Χριστίνα Κ. (55΄)
19:00
20:00
Εξωτερικά Γήπεδα
OUTFITΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

STEP MANIA
Παντελής (55')
19:00
20:00
Studio 1
STEP MANIAΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
MIX & MATCH
Μαρί (55')
19:00
20:00
Εκθεσιακός Χώρος
MIX & MATCHΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

RUNNING CLUB
Πρόδρομος (55')
19:00
20:00
Εξωτερικά Γήπεδα
RUNNING CLUBΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

STREET DANCE
Μαρία (55')
19:00
20:00
Studio 1
STREET DANCEΧΟΡΟΣ

TABATAS WORKOUT
Χριστίνα (55΄)
19:00
20:00
Studio 2
TABATAS WORKOUTΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
ΗΙΙΤ
Κατερίνα (55΄)
19:00
20:00
Studio 2
ΗΙΙΤΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

BODY RELIEF
Μαρί (55')
19:00
20:00
Εκθεσιακός Χώρος
BODY RELIEFΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

OUTFIT
Γιάννης (55΄)
19:00
20:00
Εξωτερικά Γήπεδα
OUTFITΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

STEP MANIA
Παντελής (55')
19:00
20:00
Studio 1
STEP MANIAΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
ABS-LEGS
Βαγγέλης (55')
19:00
20:00
Studio 1
ABS-LEGSΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

RUNNING CLUB
Πρόδρομος (55')
19:00
20:00
Εξωτερικά Γήπεδα
RUNNING CLUBΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

TABATAS WORKOUT
Χριστίνα (55΄)
19:00
20:00
Studio 2
TABATAS WORKOUTΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
DYNAMIC HATHA YOGA
Ευγενία (55')
19:00
20:00
Εκθεσιακός Χώρος
DYNAMIC HATHA YOGAΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

HIPS & ABS
Παντελής (55')
19:00
20:00
Studio 1
HIPS & ABSΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

SPARTAN & CORE
Χριστίνα Κ. (55΄)
19:00
20:00
Studio 2
SPARTAN & COREΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
19:30
20:00
CROSS TRAINING
Χριστίνα Κ. (55΄)
20:00
21:00
Studio 2
CROSS TRAININGΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

PILATES
Μαργαρίτα (55')
20:00
21:00
Εκθεσιακός Χώρος
PILATESΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

ZUMBA DANCE
Χρύσα (55')
20:00
21:00
Studio 1
ZUMBA DANCEΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
BOOT CAMP
Χριστίνα Κ. (55')
20:00
21:00
Studio 2
BOOT CAMPΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

PILATES
Μαργαρίτα (55')
20:00
21:00
Studio 1
PILATESΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΧΟΡΟΣ
Αναστασία (85')
20:00
21:30
Νηπιαγωγείο

ΚΑΡΑΤΕ
Θοδωρής (55')
21:00
22:00
Studio 1
ΚΑΡΑΤΕΠΟΛΕΜΙΚΕΣ ΤΕΧΝΕΣ

FLOW STRECHING - MOBILITY
Χριστίνα (55')
21:00
22:00
Studio 2
FLOW STRECHING - MOBILITYΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
CROSS TRAINING
Γιάννης (55΄)
20:00
21:00
Studio 2
CROSS TRAININGΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

PILATES
Κατερίνα (55')
20:00
21:00
Εκθεσιακός Χώρος
PILATESΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

ZUMBA DANCE
Χρύσα (55')
20:00
21:00
Studio 1
ZUMBA DANCEΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
BOOT CAMP
Γιάννης (55')
20:00
21:00
Studio 2
BOOT CAMPΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

DYNAMIC FLOW YOGA
Μαργαρίτα (55')
20:00
21:00
Εκθεσιακός Χώρος
DYNAMIC FLOW YOGAΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

PILATES
Κατερίνα (55')
20:00
21:00
Studio 1
PILATESΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
CROSS TRAINING
Κατερίνα (55')
20:00
21:00
Studio 2
CROSS TRAININGΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

PILATES
Ευγενία (55')
20:00
21:00
Εκθεσιακός Χώρος
PILATESΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

ZUMBA PARTY TIME
Χρύσα (55')
20:00
21:00
Studio 1
ZUMBA PARTY TIMEΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

BOXING
Άρης (85')
20:00
21:30
Νηπιαγωγείο
BOXINGΠΟΛΕΜΙΚΕΣ ΤΕΧΝΕΣ

ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΧΟΡΟΣ
Αναστασία (85')
21:00
22:30
Studio 2
20:30
21:00
DYNAMIC HATHA YOGA
Έλενα (55')
21:00
22:00
Εκθεσιακός Χώρος
DYNAMIC HATHA YOGAΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

BOXING
Άρης (85')
21:00
22:30
Studio 1
BOXINGΠΟΛΕΜΙΚΕΣ ΤΕΧΝΕΣ
BOXING
Άρης (55')
21:00
22:00
Studio 1
BOXINGΠΟΛΕΜΙΚΕΣ ΤΕΧΝΕΣ

DYNAMIC HATHA YOGA
Έλενα (55')
21:00
22:00
Εκθεσιακός Χώρος
DYNAMIC HATHA YOGAΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
ΚΑΡΑΤΕ
Θοδωρής (55')
21:00
22:00
Studio 1
ΚΑΡΑΤΕΠΟΛΕΜΙΚΕΣ ΤΕΧΝΕΣ

CROSS TRAINING
Ιάσονας (55')
21:00
22:00
Studio 2
CROSS TRAININGΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
21:30
22:00

ΔΕΥΤΕΡΑ

  • ABS-LEGS Βαγγέλης (85') · Studio 1
    08:00 - 09:30
  • MIX & MATCH Μαρί (55') · Studio 1
    09:00 - 10:00
  • SPINE RELIEF Ευγενία (55') · Studio 2
    10:00 - 11:00
  • ABS-LEGS Βαγγέλης (55') · Studio 1
    17:00 - 18:00
  • AERO-FUN Βαγγέλης (55') · Studio 1
    18:00 - 19:00
  • BODY SCULPT Ειρήνη (55') · Εκθεσιακός Χώρος
    18:00 - 19:00
  • ΗΙΙΤ Ντόρα (55΄) · Studio 2
    19:00 - 20:00
  • HATHA YOGA Μαργαρίτα (55') · Εκθεσιακός Χώρος
    19:00 - 20:00
  • OUTFIT Χριστίνα Κ. (55΄) · Εξωτερικά Γήπεδα
    19:00 - 20:00
  • STEP MANIA Παντελής (55') · Studio 1
    19:00 - 20:00
  • CROSS TRAINING Χριστίνα Κ. (55΄) · Studio 2
    20:00 - 21:00
  • PILATES Μαργαρίτα (55') · Εκθεσιακός Χώρος
    20:00 - 21:00
  • ZUMBA DANCE Χρύσα (55') · Studio 1
    20:00 - 21:00
  • DYNAMIC HATHA YOGA Έλενα (55') · Εκθεσιακός Χώρος
    21:00 - 22:00
  • BOXING Άρης (85') · Studio 1
    21:00 - 22:30

ΤΡΙΤΗ

  • SUN SHINE YOGA Μαριάννα (55') · Studio 2
    08:00 - 09:00
  • DYNAMIC FLOW YOGA Μαρί (55') · Εκθεσιακός Χώρος
    08:00 - 09:00
  • BE FIT Βαγγέλης (85') · Studio 1
    08:00 - 09:30
  • PILATES Κατερίνα Σ. (55') · Studio 2
    09:00 - 10:00
  • PILARDIO Χρύσα (55') · Studio 1
    10:00 - 11:00
  • PILATES Μαρία (55') · Εκθεσιακός Χώρος
    17:00 - 18:00
  • BODY SCULPT Χριστίνα Β. (55') · Εκθεσιακός Χώρος
    18:00 - 19:00
  • IN SHAPE Παντελής (55') · Studio 1
    18:00 - 19:00
  • MIX & MATCH Μαρί (55') · Εκθεσιακός Χώρος
    19:00 - 20:00
  • RUNNING CLUB Πρόδρομος (55') · Εξωτερικά Γήπεδα
    19:00 - 20:00
  • STREET DANCE Μαρία (55') · Studio 1
    19:00 - 20:00
  • TABATAS WORKOUT Χριστίνα (55΄) · Studio 2
    19:00 - 20:00
  • BOOT CAMP Χριστίνα Κ. (55') · Studio 2
    20:00 - 21:00
  • PILATES Μαργαρίτα (55') · Studio 1
    20:00 - 21:00
  • ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΧΟΡΟΣ Αναστασία (85') · Νηπιαγωγείο
    20:00 - 21:30
  • ΚΑΡΑΤΕ Θοδωρής (55') · Studio 1
    21:00 - 22:00
  • FLOW STRECHING - MOBILITY Χριστίνα (55') · Studio 2
    21:00 - 22:00

ΤΕΤΑΡΤΗ

  • SPINE RELIEF Ευγενία (55') · Studio 2
    08:00 - 09:00
  • SWEDISH EXERCISE Παντελής (55') · Studio 1
    08:00 - 09:00
  • MIX & MATCH Μαρία (55') · Studio 2
    09:00 - 10:00
  • PILATES Μαρία (55') · Studio 2
    10:00 - 11:00
  • ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΧΟΡΟΙ Ευγενία (55') · Studio 2
    11:00 - 12:00
  • ABS-LEGS Χριστίνα Β. (55') · Studio 1
    17:00 - 18:00
  • BODY SCULPT Ειρήνη (55') · Εκθεσιακός Χώρος
    18:00 - 19:00
  • PILATES Μαρί (55') · Studio 1
    18:00 - 19:00
  • ΗΙΙΤ Κατερίνα (55΄) · Studio 2
    19:00 - 20:00
  • BODY RELIEF Μαρί (55') · Εκθεσιακός Χώρος
    19:00 - 20:00
  • OUTFIT Γιάννης (55΄) · Εξωτερικά Γήπεδα
    19:00 - 20:00
  • STEP MANIA Παντελής (55') · Studio 1
    19:00 - 20:00
  • CROSS TRAINING Γιάννης (55΄) · Studio 2
    20:00 - 21:00
  • PILATES Κατερίνα (55') · Εκθεσιακός Χώρος
    20:00 - 21:00
  • ZUMBA DANCE Χρύσα (55') · Studio 1
    20:00 - 21:00
  • BOXING Άρης (55') · Studio 1
    21:00 - 22:00
  • DYNAMIC HATHA YOGA Έλενα (55') · Εκθεσιακός Χώρος
    21:00 - 22:00

ΠΕΜΠΤΗ

  • SUN SHINE YOGA Μαριάννα (55') · Studio 2
    08:00 - 09:00
  • PILATES Μαργαρίτα (55') · Studio 1
    09:00 - 10:00
  • BODY RELIEF Ντόρα (55') · Studio 1
    10:00 - 11:00
  • PILATES Μαρία (55') · Εκθεσιακός Χώρος
    17:00 - 18:00
  • AERO-FUN Βαγγέλης (55') · Studio 1
    18:00 - 19:00
  • BODY SCULPT Ιάσονας (55') · Εκθεσιακός Χώρος
    18:00 - 19:00
  • ABS-LEGS Βαγγέλης (55') · Studio 1
    19:00 - 20:00
  • RUNNING CLUB Πρόδρομος (55') · Εξωτερικά Γήπεδα
    19:00 - 20:00
  • TABATAS WORKOUT Χριστίνα (55΄) · Studio 2
    19:00 - 20:00
  • BOOT CAMP Γιάννης (55') · Studio 2
    20:00 - 21:00
  • DYNAMIC FLOW YOGA Μαργαρίτα (55') · Εκθεσιακός Χώρος
    20:00 - 21:00
  • PILATES Κατερίνα (55') · Studio 1
    20:00 - 21:00
  • ΚΑΡΑΤΕ Θοδωρής (55') · Studio 1
    21:00 - 22:00
  • CROSS TRAINING Ιάσονας (55') · Studio 2
    21:00 - 22:00

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

  • STEP BY STEP Παντελής (55') · Studio 1
    08:00 - 09:00
  • MIX & MATCH Μαρία (55') · Studio 2
    09:00 - 10:00
  • PILATES Μαρία (55') · Studio 2
    10:00 - 11:00
  • ABS-LEGS Χριστίνα Β. (55') · Studio 1
    17:00 - 18:00
  • BODY RELIEF Κατερίνα (55') · Εκθεσιακός Χώρος
    18:00 - 19:00
  • IN SHAPE Παντελής (55') · Studio 1
    18:00 - 19:00
  • DYNAMIC HATHA YOGA Ευγενία (55') · Εκθεσιακός Χώρος
    19:00 - 20:00
  • HIPS & ABS Παντελής (55') · Studio 1
    19:00 - 20:00
  • SPARTAN & CORE Χριστίνα Κ. (55΄) · Studio 2
    19:00 - 20:00
  • CROSS TRAINING Κατερίνα (55') · Studio 2
    20:00 - 21:00
  • PILATES Ευγενία (55') · Εκθεσιακός Χώρος
    20:00 - 21:00
  • ZUMBA PARTY TIME Χρύσα (55') · Studio 1
    20:00 - 21:00
  • BOXING Άρης (85') · Νηπιαγωγείο
    20:00 - 21:30
  • ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΧΟΡΟΣ Αναστασία (85') · Studio 2
    21:00 - 22:30

ΣΑΒΒΑΤΟ

  • BE FIT Βαγγέλης (55') · Studio 2
    10:00 - 11:00
  • PILATES Μαρία (55') · Εκθεσιακός Χώρος
    11:00 - 12:00
  • ΗΙΙΤ Χριστίνα Κ. (55΄) · Studio 2
    12:00 - 13:00
  • ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΧΟΡΟΣ Αναστασία (85') · Studio 1
    12:30 - 14:00
  • CORE SPECIFIC Χριστίνα Κ. (30΄) · Studio 2
    13:00 - 13:30
  • CROSS TRAINING (55') · Ομάδα Fitness
    17:00 - 18:00
  • ZUMBA DANCE Ξένια (85’)
    18:00 - 19:30

ΚΥΡΙΑΚΗ

  • SPARTAN & CORE Ντόρα (55΄) · Studio 2
    11:00 - 12:00
  • SWEDISH EXERCISE Παντελής (55') · Studio 1
    11:30 - 12:30
  • DYNAMIC HATHA YOGA Έλενα & Ευγενία (85') · Studio 2
    12:00 - 13:30
ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΥΡΙΑΚΗ
08:00
BE FIT
Βαγγέλης (85')
08:00
09:30
Studio 1
BE FITΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
SWEDISH EXERCISE
Παντελής (55')
08:00
09:00
Studio 1
SWEDISH EXERCISEΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
STEP BY STEP
Παντελής (55')
08:00
09:00
Studio 1
STEP BY STEPΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
08:30
09:00
09:30
10:00
PILARDIO
Χρύσα (55')
10:00
11:00
Studio 1
PILARDIOΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
BE FIT
Βαγγέλης (55')
10:00
11:00
Studio 2
BE FITΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
10:30
11:00
11:30
SWEDISH EXERCISE
Παντελής (55')
11:30
12:30
Studio 1
SWEDISH EXERCISEΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
AERO-FUN
Βαγγέλης (55')
18:00
19:00
Studio 1
AERO-FUNΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
IN SHAPE
Παντελής (55')
18:00
19:00
Studio 1
IN SHAPE ΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
AERO-FUN
Βαγγέλης (55')
18:00
19:00
Studio 1
AERO-FUNΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
IN SHAPE
Παντελής (55')
18:00
19:00
Studio 1
IN SHAPEΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
ZUMBA DANCE
Ξένια (85’)
18:00
19:30
ZUMBA DANCEΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
18:30
19:00
OUTFIT
Χριστίνα Κ. (55΄)
19:00
20:00
Εξωτερικά Γήπεδα
OUTFITΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

STEP MANIA
Παντελής (55')
19:00
20:00
Studio 1
STEP MANIAΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
RUNNING CLUB
Πρόδρομος (55')
19:00
20:00
Εξωτερικά Γήπεδα
RUNNING CLUBΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
OUTFIT
Γιάννης (55΄)
19:00
20:00
Εξωτερικά Γήπεδα
OUTFITΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

STEP MANIA
Παντελής (55')
19:00
20:00
Studio 1
STEP MANIAΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
RUNNING CLUB
Πρόδρομος (55')
19:00
20:00
Εξωτερικά Γήπεδα
RUNNING CLUBΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
19:30
20:00
ZUMBA DANCE
Χρύσα (55')
20:00
21:00
Studio 1
ZUMBA DANCEΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
ZUMBA DANCE
Χρύσα (55')
20:00
21:00
Studio 1
ZUMBA DANCEΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
ZUMBA PARTY TIME
Χρύσα (55')
20:00
21:00
Studio 1
ZUMBA PARTY TIMEΑΕΡΟΒΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
20:30

ΔΕΥΤΕΡΑ

  • AERO-FUN Βαγγέλης (55') · Studio 1
    18:00 - 19:00
  • OUTFIT Χριστίνα Κ. (55΄) · Εξωτερικά Γήπεδα
    19:00 - 20:00
  • STEP MANIA Παντελής (55') · Studio 1
    19:00 - 20:00
  • ZUMBA DANCE Χρύσα (55') · Studio 1
    20:00 - 21:00

ΤΡΙΤΗ

  • BE FIT Βαγγέλης (85') · Studio 1
    08:00 - 09:30
  • PILARDIO Χρύσα (55') · Studio 1
    10:00 - 11:00
  • IN SHAPE Παντελής (55') · Studio 1
    18:00 - 19:00
  • RUNNING CLUB Πρόδρομος (55') · Εξωτερικά Γήπεδα
    19:00 - 20:00

ΤΕΤΑΡΤΗ

  • SWEDISH EXERCISE Παντελής (55') · Studio 1
    08:00 - 09:00
  • OUTFIT Γιάννης (55΄) · Εξωτερικά Γήπεδα
    19:00 - 20:00
  • STEP MANIA Παντελής (55') · Studio 1
    19:00 - 20:00
  • ZUMBA DANCE Χρύσα (55') · Studio 1
    20:00 - 21:00

ΠΕΜΠΤΗ

  • AERO-FUN Βαγγέλης (55') · Studio 1
    18:00 - 19:00
  • RUNNING CLUB Πρόδρομος (55') · Εξωτερικά Γήπεδα
    19:00 - 20:00

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

  • STEP BY STEP Παντελής (55') · Studio 1
    08:00 - 09:00
  • IN SHAPE Παντελής (55') · Studio 1
    18:00 - 19:00
  • ZUMBA PARTY TIME Χρύσα (55') · Studio 1
    20:00 - 21:00

ΣΑΒΒΑΤΟ

  • BE FIT Βαγγέλης (55') · Studio 2
    10:00 - 11:00
  • ZUMBA DANCE Ξένια (85’)
    18:00 - 19:30

ΚΥΡΙΑΚΗ

  • SWEDISH EXERCISE Παντελής (55') · Studio 1
    11:30 - 12:30
ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΥΡΙΑΚΗ
08:00
ABS-LEGS
Βαγγέλης (85')
08:00
09:30
Studio 1
ABS-LEGSΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

MIX & MATCH
Μαρί (55')
09:00
10:00
Studio 1
MIX & MATCHΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
08:30
09:00
MIX & MATCH
Μαρία (55')
09:00
10:00
Studio 2
MIX & MATCHΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
MIX & MATCH
Μαρία (55')
09:00
10:00
Studio 2
MIX & MATCHΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
09:30
10:00
10:30
11:00
SPARTAN & CORE
Ντόρα (55΄)
11:00
12:00
Studio 2
SPARTAN & COREΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
11:30
12:00
ΗΙΙΤ
Χριστίνα Κ. (55΄)
12:00
13:00
Studio 2
ΗΙΙΤΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
12:30
13:00
CORE SPECIFIC
Χριστίνα Κ. (30΄)
13:00
13:30
Studio 2
CORE SPECIFICΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
ABS-LEGS
Βαγγέλης (55')
17:00
18:00
Studio 1
ABS-LEGSΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
ABS-LEGS
Χριστίνα Β. (55')
17:00
18:00
Studio 1
ABS-LEGSΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
ABS-LEGS
Χριστίνα Β. (55')
17:00
18:00
Studio 1
ABS-LEGSΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
CROSS TRAINING
(55')
17:00
18:00
Ομάδα Fitness
CROSS TRAININGΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
17:30
18:00
BODY SCULPT
Ειρήνη (55')
18:00
19:00
Εκθεσιακός Χώρος
BODY SCULPTΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
BODY SCULPT
Χριστίνα Β. (55')
18:00
19:00
Εκθεσιακός Χώρος
BODY SCULPTΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
BODY SCULPT
Ειρήνη (55')
18:00
19:00
Εκθεσιακός Χώρος
BODY SCULPTΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
BODY SCULPT
Ιάσονας (55')
18:00
19:00
Εκθεσιακός Χώρος
BODY SCULPTΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
18:30
19:00
ΗΙΙΤ
Ντόρα (55΄)
19:00
20:00
Studio 2
ΗΙΙΤΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

OUTFIT
Χριστίνα Κ. (55΄)
19:00
20:00
Εξωτερικά Γήπεδα
OUTFITΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
MIX & MATCH
Μαρί (55')
19:00
20:00
Εκθεσιακός Χώρος
MIX & MATCHΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

TABATAS WORKOUT
Χριστίνα (55΄)
19:00
20:00
Studio 2
TABATAS WORKOUTΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
ΗΙΙΤ
Κατερίνα (55΄)
19:00
20:00
Studio 2
ΗΙΙΤΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

OUTFIT
Γιάννης (55΄)
19:00
20:00
Εξωτερικά Γήπεδα
OUTFITΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
ABS-LEGS
Βαγγέλης (55')
19:00
20:00
Studio 1
ABS-LEGSΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

TABATAS WORKOUT
Χριστίνα (55΄)
19:00
20:00
Studio 2
TABATAS WORKOUTΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
HIPS & ABS
Παντελής (55')
19:00
20:00
Studio 1
HIPS & ABSΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

SPARTAN & CORE
Χριστίνα Κ. (55΄)
19:00
20:00
Studio 2
SPARTAN & COREΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
19:30
20:00
CROSS TRAINING
Χριστίνα Κ. (55΄)
20:00
21:00
Studio 2
CROSS TRAININGΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
BOOT CAMP
Χριστίνα Κ. (55')
20:00
21:00
Studio 2
BOOT CAMPΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
CROSS TRAINING
Γιάννης (55΄)
20:00
21:00
Studio 2
CROSS TRAININGΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
BOOT CAMP
Γιάννης (55')
20:00
21:00
Studio 2
BOOT CAMPΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
CROSS TRAINING
Κατερίνα (55')
20:00
21:00
Studio 2
CROSS TRAININGΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
20:30
21:00
CROSS TRAINING
Ιάσονας (55')
21:00
22:00
Studio 2
CROSS TRAININGΔΥΝΑΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
21:30

ΔΕΥΤΕΡΑ

  • ABS-LEGS Βαγγέλης (85') · Studio 1
    08:00 - 09:30
  • MIX & MATCH Μαρί (55') · Studio 1
    09:00 - 10:00
  • ABS-LEGS Βαγγέλης (55') · Studio 1
    17:00 - 18:00
  • BODY SCULPT Ειρήνη (55') · Εκθεσιακός Χώρος
    18:00 - 19:00
  • ΗΙΙΤ Ντόρα (55΄) · Studio 2
    19:00 - 20:00
  • OUTFIT Χριστίνα Κ. (55΄) · Εξωτερικά Γήπεδα
    19:00 - 20:00
  • CROSS TRAINING Χριστίνα Κ. (55΄) · Studio 2
    20:00 - 21:00

ΤΡΙΤΗ

  • BODY SCULPT Χριστίνα Β. (55') · Εκθεσιακός Χώρος
    18:00 - 19:00
  • MIX & MATCH Μαρί (55') · Εκθεσιακός Χώρος
    19:00 - 20:00
  • TABATAS WORKOUT Χριστίνα (55΄) · Studio 2
    19:00 - 20:00
  • BOOT CAMP Χριστίνα Κ. (55') · Studio 2
    20:00 - 21:00

ΤΕΤΑΡΤΗ

  • MIX & MATCH Μαρία (55') · Studio 2
    09:00 - 10:00
  • ABS-LEGS Χριστίνα Β. (55') · Studio 1
    17:00 - 18:00
  • BODY SCULPT Ειρήνη (55') · Εκθεσιακός Χώρος
    18:00 - 19:00
  • ΗΙΙΤ Κατερίνα (55΄) · Studio 2
    19:00 - 20:00
  • OUTFIT Γιάννης (55΄) · Εξωτερικά Γήπεδα
    19:00 - 20:00
  • CROSS TRAINING Γιάννης (55΄) · Studio 2
    20:00 - 21:00

ΠΕΜΠΤΗ

  • BODY SCULPT Ιάσονας (55') · Εκθεσιακός Χώρος
    18:00 - 19:00
  • ABS-LEGS Βαγγέλης (55') · Studio 1
    19:00 - 20:00
  • TABATAS WORKOUT Χριστίνα (55΄) · Studio 2
    19:00 - 20:00
  • BOOT CAMP Γιάννης (55') · Studio 2
    20:00 - 21:00
  • CROSS TRAINING Ιάσονας (55') · Studio 2
    21:00 - 22:00

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

  • MIX & MATCH Μαρία (55') · Studio 2
    09:00 - 10:00
  • ABS-LEGS Χριστίνα Β. (55') · Studio 1
    17:00 - 18:00
  • HIPS & ABS Παντελής (55') · Studio 1
    19:00 - 20:00
  • SPARTAN & CORE Χριστίνα Κ. (55΄) · Studio 2
    19:00 - 20:00
  • CROSS TRAINING Κατερίνα (55') · Studio 2
    20:00 - 21:00

ΣΑΒΒΑΤΟ

  • ΗΙΙΤ Χριστίνα Κ. (55΄) · Studio 2
    12:00 - 13:00
  • CORE SPECIFIC Χριστίνα Κ. (30΄) · Studio 2
    13:00 - 13:30
  • CROSS TRAINING (55') · Ομάδα Fitness
    17:00 - 18:00

ΚΥΡΙΑΚΗ

  • SPARTAN & CORE Ντόρα (55΄) · Studio 2
    11:00 - 12:00
ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΥΡΙΑΚΗ
08:00
SUN SHINE YOGA
Μαριάννα (55')
08:00
09:00
Studio 2
SUN SHINE YOGA ΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

DYNAMIC FLOW YOGA
Μαρί (55')
08:00
09:00
Εκθεσιακός Χώρος
DYNAMIC FLOW YOGAΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
SPINE RELIEF
Ευγενία (55')
08:00
09:00
Studio 2
SPINE RELIEFΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
SUN SHINE YOGA
Μαριάννα (55')
08:00
09:00
Studio 2
SUN SHINE YOGAΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
08:30
09:00
PILATES
Κατερίνα Σ. (55')
09:00
10:00
Studio 2
PILATESΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
PILATES
Μαργαρίτα (55')
09:00
10:00
Studio 1
PILATESΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
09:30
10:00
SPINE RELIEF
Ευγενία (55')
10:00
11:00
Studio 2
SPINE RELIEFΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
PILATES
Μαρία (55')
10:00
11:00
Studio 2
PILATESΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
BODY RELIEF
Ντόρα (55')
10:00
11:00
Studio 1
BODY RELIEFΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
PILATES
Μαρία (55')
10:00
11:00
Studio 2
PILATESΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
10:30
11:00
PILATES
Μαρία (55')
11:00
12:00
Εκθεσιακός Χώρος
PILATESΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
11:30
12:00
DYNAMIC HATHA YOGA
Έλενα & Ευγενία (85')
12:00
13:30
Studio 2
DYNAMIC HATHA YOGAΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
PILATES
Μαρία (55')
17:00
18:00
Εκθεσιακός Χώρος
PILATESΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
PILATES
Μαρία (55')
17:00
18:00
Εκθεσιακός Χώρος
PILATESΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
17:30
18:00
PILATES
Μαρί (55')
18:00
19:00
Studio 1
PILATESΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
BODY RELIEF
Κατερίνα (55')
18:00
19:00
Εκθεσιακός Χώρος
BODY RELIEFΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
18:30
19:00
HATHA YOGA
Μαργαρίτα (55')
19:00
20:00
Εκθεσιακός Χώρος
HATHA YOGAΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
BODY RELIEF
Μαρί (55')
19:00
20:00
Εκθεσιακός Χώρος
BODY RELIEFΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
DYNAMIC HATHA YOGA
Ευγενία (55')
19:00
20:00
Εκθεσιακός Χώρος
DYNAMIC HATHA YOGAΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
19:30
20:00
PILATES
Μαργαρίτα (55')
20:00
21:00
Εκθεσιακός Χώρος
PILATESΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
PILATES
Μαργαρίτα (55')
20:00
21:00
Studio 1
PILATESΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
PILATES
Κατερίνα (55')
20:00
21:00
Εκθεσιακός Χώρος
PILATESΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
DYNAMIC FLOW YOGA
Μαργαρίτα (55')
20:00
21:00
Εκθεσιακός Χώρος
DYNAMIC FLOW YOGAΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

PILATES
Κατερίνα (55')
20:00
21:00
Studio 1
PILATESΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
PILATES
Ευγενία (55')
20:00
21:00
Εκθεσιακός Χώρος
PILATESΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
20:30
21:00
DYNAMIC HATHA YOGA
Έλενα (55')
21:00
22:00
Εκθεσιακός Χώρος
DYNAMIC HATHA YOGAΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
FLOW STRECHING - MOBILITY
Χριστίνα (55')
21:00
22:00
Studio 2
FLOW STRECHING - MOBILITYΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
DYNAMIC HATHA YOGA
Έλενα (55')
21:00
22:00
Εκθεσιακός Χώρος
DYNAMIC HATHA YOGAΟΛΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
21:30

ΔΕΥΤΕΡΑ

  • SPINE RELIEF Ευγενία (55') · Studio 2
    10:00 - 11:00
  • HATHA YOGA Μαργαρίτα (55') · Εκθεσιακός Χώρος
    19:00 - 20:00
  • PILATES Μαργαρίτα (55') · Εκθεσιακός Χώρος
    20:00 - 21:00
  • DYNAMIC HATHA YOGA Έλενα (55') · Εκθεσιακός Χώρος
    21:00 - 22:00

ΤΡΙΤΗ

  • SUN SHINE YOGA Μαριάννα (55') · Studio 2
    08:00 - 09:00
  • DYNAMIC FLOW YOGA Μαρί (55') · Εκθεσιακός Χώρος
    08:00 - 09:00
  • PILATES Κατερίνα Σ. (55') · Studio 2
    09:00 - 10:00
  • PILATES Μαρία (55') · Εκθεσιακός Χώρος
    17:00 - 18:00
  • PILATES Μαργαρίτα (55') · Studio 1
    20:00 - 21:00
  • FLOW STRECHING - MOBILITY Χριστίνα (55') · Studio 2
    21:00 - 22:00

ΤΕΤΑΡΤΗ

  • SPINE RELIEF Ευγενία (55') · Studio 2
    08:00 - 09:00
  • PILATES Μαρία (55') · Studio 2
    10:00 - 11:00
  • PILATES Μαρί (55') · Studio 1
    18:00 - 19:00
  • BODY RELIEF Μαρί (55') · Εκθεσιακός Χώρος
    19:00 - 20:00
  • PILATES Κατερίνα (55') · Εκθεσιακός Χώρος
    20:00 - 21:00
  • DYNAMIC HATHA YOGA Έλενα (55') · Εκθεσιακός Χώρος
    21:00 - 22:00

ΠΕΜΠΤΗ

  • SUN SHINE YOGA Μαριάννα (55') · Studio 2
    08:00 - 09:00
  • PILATES Μαργαρίτα (55') · Studio 1
    09:00 - 10:00
  • BODY RELIEF Ντόρα (55') · Studio 1
    10:00 - 11:00
  • PILATES Μαρία (55') · Εκθεσιακός Χώρος
    17:00 - 18:00
  • DYNAMIC FLOW YOGA Μαργαρίτα (55') · Εκθεσιακός Χώρος
    20:00 - 21:00
  • PILATES Κατερίνα (55') · Studio 1
    20:00 - 21:00

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

  • PILATES Μαρία (55') · Studio 2
    10:00 - 11:00
  • BODY RELIEF Κατερίνα (55') · Εκθεσιακός Χώρος
    18:00 - 19:00
  • DYNAMIC HATHA YOGA Ευγενία (55') · Εκθεσιακός Χώρος
    19:00 - 20:00
  • PILATES Ευγενία (55') · Εκθεσιακός Χώρος
    20:00 - 21:00

ΣΑΒΒΑΤΟ

  • PILATES Μαρία (55') · Εκθεσιακός Χώρος
    11:00 - 12:00

ΚΥΡΙΑΚΗ

  • DYNAMIC HATHA YOGA Έλενα & Ευγενία (85') · Studio 2
    12:00 - 13:30
ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΥΡΙΑΚΗ
20:00
BOXING
Άρης (85')
20:00
21:30
Νηπιαγωγείο
BOXINGΠΟΛΕΜΙΚΕΣ ΤΕΧΝΕΣ
20:30
21:00
BOXING
Άρης (85')
21:00
22:30
Studio 1
BOXINGΠΟΛΕΜΙΚΕΣ ΤΕΧΝΕΣ
ΚΑΡΑΤΕ
Θοδωρής (55')
21:00
22:00
Studio 1
ΚΑΡΑΤΕΠΟΛΕΜΙΚΕΣ ΤΕΧΝΕΣ
BOXING
Άρης (55')
21:00
22:00
Studio 1
BOXINGΠΟΛΕΜΙΚΕΣ ΤΕΧΝΕΣ
ΚΑΡΑΤΕ
Θοδωρής (55')
21:00
22:00
Studio 1
ΚΑΡΑΤΕΠΟΛΕΜΙΚΕΣ ΤΕΧΝΕΣ
21:30
22:00

ΔΕΥΤΕΡΑ

  • BOXING Άρης (85') · Studio 1
    21:00 - 22:30

ΤΡΙΤΗ

  • ΚΑΡΑΤΕ Θοδωρής (55') · Studio 1
    21:00 - 22:00

ΤΕΤΑΡΤΗ

  • BOXING Άρης (55') · Studio 1
    21:00 - 22:00

ΠΕΜΠΤΗ

  • ΚΑΡΑΤΕ Θοδωρής (55') · Studio 1
    21:00 - 22:00

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

  • BOXING Άρης (85') · Νηπιαγωγείο
    20:00 - 21:30
ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΥΡΙΑΚΗ
11:00
ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΧΟΡΟΙ
Ευγενία (55')
11:00
12:00
Studio 2
11:30
12:00
12:30
ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΧΟΡΟΣ
Αναστασία (85')
12:30
14:00
Studio 1
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
STREET DANCE
Μαρία (55')
19:00
20:00
Studio 1
STREET DANCEΧΟΡΟΣ
19:30
20:00
ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΧΟΡΟΣ
Αναστασία (85')
20:00
21:30
Νηπιαγωγείο
20:30
21:00
ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΧΟΡΟΣ
Αναστασία (85')
21:00
22:30
Studio 2
21:30
22:00

ΤΡΙΤΗ

  • STREET DANCE Μαρία (55') · Studio 1
    19:00 - 20:00
  • ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΧΟΡΟΣ Αναστασία (85') · Νηπιαγωγείο
    20:00 - 21:30

ΤΕΤΑΡΤΗ

  • ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΧΟΡΟΙ Ευγενία (55') · Studio 2
    11:00 - 12:00

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

  • ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΧΟΡΟΣ Αναστασία (85') · Studio 2
    21:00 - 22:30

ΣΑΒΒΑΤΟ

  • ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΧΟΡΟΣ Αναστασία (85') · Studio 1
    12:30 - 14:00
No events available!

* Τα μέλη πρέπει να εισέρχονται 5΄νωρίτερα στο μάθημά τους.
* Σε περίπτωση που έχετε αμφιβολίες για την καταλληλότητα κάποιου τμήματος, προτού ξεκινήσετε, συμβουλευτείτε το ιατρικό τμήμα του Δαΐς ή τον προσωπικό σας ιατρό.
* Το αθλητικό κέντρο έχει το δικαίωμα να τροποποιήσει το πρόγραμμα ανά πάσα στιγμή - για τυχόν αλλαγές ενημερώνεστε τακτικά απο τον πίνακα ανακοινώσεων.
* Ενημερώστε τον καθηγητή του προγράμματος σε περίπτωση που αντιμετωπίζετε πρόβλημα τραυματισμού. Καλή άσκηση!